2733
2734
عنوان

ای وی اف

196 بازدید | 23 پست

سلام دوستان کسی بوده ک خودش تنبلی تخمدان شدیدداشته باشه شوهرش هم کم تحرک باشه باای وای اف بارداربشه؟لطفا هرکی تجربه داره دراختیارمابزاره استفاده کنیم...ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینطوری هستم ولی به ivf نرسیدم 

تازه دو سالِ.دکترم میگه اسپرم شوهرت جواب میده اگر تخمک هات و تحریک کنیم که بگیره‌.

هم اون دارو میخوره هم من

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2728
هزینه اش چنده

دیروز دکتر بودم خانما صحبت میکردن میگفتن ۲۰ میلیون هر بار.

تازه کلی هم آسیب جسمی داره براشون.واقعا سخته 😰😰😰

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
دیروز دکتر بودم خانما صحبت میکردن میگفتن ۲۰ میلیون هر بار. تازه کلی هم آسیب جسمی داره براشون.واقعا ...

اخه کاش صددرصدی باشه این همه هزینه کنی نباشع چی من گروه بارداری بودم یه زنه ای وی اف کرد بعد پانزده سال باردارشد اونم پوچ بود سقط شد

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو
2738
دیروز دکتر بودم خانما صحبت میکردن میگفتن ۲۰ میلیون هر بار. تازه کلی هم آسیب جسمی داره براشون.واقعا ...

بیمارستان دولتی انجام میدم گفتن یه پنج تومانی میشه 

دیگه خسته شدم بسکه داروخوردم دوبارهم ایوای کردم نگرفت شوهرم هم توداروخوردن همراهی نمیکنه

ورزش میکنی؟

شوهرت بچه نمیخواد مگه 

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
چرا میخوادولی توداروخوردن کم کاری میکنه ورزش هم میکنم لاپاراسکوپی هم کردم فقط باداروپریودمیشم

خب باهش منطقی صحبت کن

پباده روی رو کنار ورزش انجام بده

منم تنبلی داشتم پیازه روی کردم و تخم هوبج خوردم ماه بعد باردار شدم

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
خب باهش منطقی صحبت کن پباده روی رو کنار ورزش انجام بده منم تنبلی داشتم پیازه روی کردم و تخم هوبج خ ...

خداروشکر،میگم تخم هویج روچطوری استفاده میکردی وازکجا گرفتی

2706