2733
2734
عنوان

سونوگرافی

110 بازدید | 5 پست

دارم میرم سونوگرافی آنومالی سلامت جنین خیلی استرس دارم واسه جوجومون دعا کنید صحیحو سالم باشه

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
انشالا که همه چیز نرمال و اوکی😉😙

ایشالا ❤

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
انشالله که سالمه منم دوروز دیگه میرم انومالی

ایشالا ک صحیحو سالم باشع جوجوت😁❤