2737
2734
عنوان

کسی بوده مثل من در دوران بارداری؟؟

260 بازدید | 24 پست

سلام دوستان من الان ۴هفته و ۳روز باردارم ولی علائمی مثل در زیر شکم یا حساسیت و درد و سفتی پستان ندارم

فقط خیلی بی اشتها شدم و احساس نفخ و پری معده دارم با تهوع گهگاهی

میخواستم ببینم حالا که اون علائم رو ندارم طبیعی ه؟؟ یا این قضایا نگران کننده ست؟؟

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

اره طبیعیه همه یجور نیستن که خیالت راحت

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۵ کیلو کم کردم از بی اشتهایی ، درد زیر شکم هم به خاطر اینه که داره جا باز میکنه برای جنین ، اما به نظرم در مورد این مسایل مهم حتما با پزشکت مشورت کن چون دوران حساسیه 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2738

صبر کن عزیزم زوده هنوز

همچین علایم بیاد سراغت تاپیک بزنی برای اونا راه حل بخوای🙈🙈من ۵هفتم بود شوهرم میگفت چرا علایم نداری نکنه باردار نیستی از آخرای هفته ۶دیگه شروع شد تا الان 

داغون شدم دیگه

من ۵ کیلو کم کردم از بی اشتهایی ، درد زیر شکم هم به خاطر اینه که داره جا باز میکنه برای جنین ، اما ب ...

من همون روزی که آزمایشم مثبت شد رفتم پیش متخصصم گفت فعلا هیچ کار خاصی نمیخاد بکنی و نگران نباش

فقط اگه درد زیر شکم داشتی هیوسین بخور که اون درد ها انقباض رحم واسه پس زدن جنین هستن که شکر خدا من ندارم اصلا

واسه بی اشتهایی و تهوع هم‌گفت طبیعی هست و نمیخواد خودت رو اذیت کنی که حتما غذا بخوری چون جنین ذخایر مورد نیاز ۸تا۱۲ هفته اول رو تو تخمک خودش داره

طبیعیه گلم من الان 8هفتمه اصلا هیچ علائمی ندارم زیاد ولی خیلی بی حالم  اصن نمیتونم پاشم

وای منم خیلی خسته و بی حوصلم .

همش دلم میخواد شوهرم ور دلم باشه اون بنده خدا هم‌که کلی کار و زندگی داره الان خودم هم دارم میرم محل کارم ۶ روز خونه نیستم دیگه

صبر کن عزیزم زوده هنوز همچین علایم بیاد سراغت تاپیک بزنی برای اونا راه حل بخوای🙈🙈من ۵هفتم بود شوه ...

وای خدایا من نمیخوام تو محل‌کارم تابلو بشم😟

2706