2410
2553

کسی اطلاعات خاصی داره

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

برا مارو از اول ندادن شوهرم هیچی به اسمش نداره مستاجرم ماشینم ندارم .خواهرم خونه و دو تا ماشین به نامشه برا اونارو میدن .مادربزرگم تنهاس حقوق بازنشستگی هم نداره واسه اونم قطع کردن خدا لعنتشون کنه خیلی این یارانه بی عدالت بود

سلام. چطور متوجه شدین قطع شده؟ 

صبح اخبار گفت پیام که میاد با سرشماره یارانه به انگلیسی هست . 

بعد اگه اعتراض دارید سرپرست خانواار باید بله دفاتر پیشخوان.یه فرم پرکنه و اجازه دسترسی به اطلاعات بانکی رو میدین بعد 48ساعت میرید تو سایت و خودتون گردش حسابتان رو میبیندبعدش اگه جز دهک پایین باشید وصل میشه

خدایا شکرت😍

باید بری دفتر پیشخوان اونجا ازسرپرست خانوار امضا میگیرن که به همه ی حسابای خانواده دسترسی پیدا کنن اگر نتیجه ای نگرفتن یارانه رو برمیگردونن

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
باید بری دفتر پیشخوان اونجا ازسرپرست خانوار امضا میگیرن که به همه ی حسابای خانواده دسترسی پیدا کنن ا ...

عععع واقعا حساب همه خانواده 😶😑😐

یعنی اندازه چند میلیون حاضرن خرج کنن که ثابت کنن به ادم تعلق نمیگیره 😎

برا مارو از اول ندادن شوهرم هیچی به اسمش نداره مستاجرم ماشینم ندارم .خواهرم خونه و دو تا ماشین به نا ...

پیگیری کنید خب

درسته کمه ولی حقتونه

همین ۴۵تومن برا من و شما چیزی نمیشه ولی وقتی تعداد بالایی اعتراض نکنن و‌پیگیری نکنن ببین چه پول گنده ای میشه میره تو جیب اونا 😐😐😐

2706