2733
2734

دوستان دلم ميخواد صادقانه بگين شما كدوم يكي از اين كارا رو انجام نمي ديد ؟

- از ماشين آشغال پرت كردن به بيرون ( ميتونه دستمال يا آشغال ميوه باشه ) 

- صبر كردن براي سبز شدن چراغ عابر 

- آب دهان تو خيابون انداختن ( البته گلاب بروتون ) 

- ريختن زباله در خيابون ( پوست شكلات - آدامس - بطري آب ميوه و آب معدني ) 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچکدومش رو

انجام نمیدم

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
2731

ديروز از يه مسيري ( تو آزادگان با همسرم ميومديم ) از ماشين جلويي مشت مشت پوست پسته پرت ميشد تو خيابون گفتم آخه اينا با خودشون چي فكر ميكنن ؟ ميگن ميوه به طبيعت برميگرده .. آخه اين چه توجيهيه واسه ريخت يعالمه پوست ميوه روي آسفالت 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2738

تحت هیچ شرایطی هیچ کدوم رو انجام نمیدم 

یکبار یه نفر توی خیابون پوست بستنی انداخت 

برداشتم  رفتم دنبالش گفتم ببخشید این از شما افتاد حتما میخواستید ببرید بندازید سطل اشغال  

😁
تحت هیچ شرایطی هیچ کدوم رو انجام نمیدم  یکبار یه نفر توی خیابون پوست بستنی انداخت  برداش ...

مثل من 

عمدا برميدارم و بهشون ميگم كه افتاد ازتون 

ولي يبار توي يه پارك دعوامون شد من و خواهرم 

همه خانوادگي نشسته بودن تخمه ميخوردن و رو زمين ميريختن 

متاسفانه كلي بهمون فحاشي كردن و ....

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
خداییش من همشو رعایت میکنم.جز چراغ سبز برا عابر اونم چون نداره شهرمون یا حداقل من ندیدم

خيلي خوبه 

من تهرانم ولي ميبينم مردم اصلا رعايت نميكنن سبز و قرمز نداره .. ميرن برا خودشون اونور حالا اگه ماشيني بوقي هم زد انگار نه انگار 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2706