2726
عنوان

دیشب با شوهرم سرغذا دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 62 پست
وای نمیدونم ناهار چی درست کنم کمکم کنید چند روز داریم برنج میخوریم قبلش هم کتلت خوردیم الان موندم دی ...

ماکارانی 

الویه

سالاد ماکارانی 

ته چین مرغ 

کشک بادمجون 

میرزاقاسمی 

جوجه ماهیتابه ای 

عدسی 

سوپ 

خوراک لوبیاااا

کنسرو ماهی 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل ما حادتر از این حرفاست

باید سلیقه شوهرت رو بدونی و اون چیزی که دوست داره براش درست کنی چون مردا میرن سر کار و گرسنه میشن و وقتی گرسنه باشند اخلاق ندارن

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 
2728

فقط اونایی ک از شوهراشون تعریف کردن  ک برا ما اینطوری نیست👏😒

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

شما که اینهمه وقت گذاشتی اش پختی

یکمم برنج میذاشتی با اش بخوره😄

حالا تخم مرغ و سیب زمینیت برا چی بود؟

بعدم خیلی بد دهنی کردی

یعنی چی کوفت کنی وفلان

یکم احترام همو داشته باشین همسرته فردا بچه هم ازتون یاد میگیره

ماکارونی میذاشتی که نونم نخواد سیرشه

بیچاره بابای من نون خشکم بذاری جلوش میخوره  

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
پس چرا خونه مادرش همه چی کوفت میکرد؟؟؟حالا اومده واسه من قیافه میگیره 

زشته عزیزم اینجوری درموردش حرف نزن

فقط مشکلتون همینه؟

بنظرم باز شوهرت اخلاقش خوبه که سر همین مدل حرف زدنت بددهنی نکرده

حرف همو نمیفهمین چون جفتتون بی سیاستو مغرورین

شوهرمن دلش میخواد ناهار و شام مفصل باشه ولی من هفته ی شب زنگ میزنم (۳ساعت به شام ک فک نکنه تو عمل انجام شدس)میگم عزیزم امشب میتونی برا شام یه چیزی بخری سر راه

هفته ای دوشبم شام ساده میزارم ولی قبلش میزنگم میگم فلان چیزو پختم توام میخوری یا چیز دیگه برات بپزم

با لحن آروم و دوستانه و استفاده ی کلمات زیبا 

زبونتو نگهدار باهاش خوب حرف بزن اگه بچه نداشتی میگفتم دهنشو سرویس کن ولی چون بچه داری دعوت به آرامشت میکنم چون شما بخاطر لجبازی و غرورتون باهم دعوا میکنید خونه میشه میدون جنگ نتیجش میشه مثل بچه ی اون خانم ک دیروز میگفت از بس بچم پرخاشگرو بی لدبه از مهد بیرونش کردن

خب معلومه بچه ای ک تو میدون جنگ بزرگ بشه بجز پرخاش چیزی یاد نمیگیره

اگه واقعا انقدر بچتو دوست داری ک فقط بخاطر اون داری ادامه میدی پس یه خونه ی امن براش بساز

این میدون جنگی ک شما دارین نتنها از طلاق بهتر نیست برا بچتون خیلی خیلیم بدتره

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
زشته عزیزم اینجوری درموردش حرف نزن فقط مشکلتون همینه؟ بنظرم باز شوهرت اخلاقش خوبه که سر همین مدل ح ...

میدونی عزیزم منکه نمیتونم همه حرفایی که بینمون رد و بدل شده اینجا بگم؟

مشکل اینه بینمون هیچ عشقی وجود نداره ازدواجمون سنتی بوده و نتونستیم عشق و محبت بینمون ایجاد کنیم.

مشکل اینه حرف همدیگه رو نمیفهمیم

پس چرا خونه مادرش همه چی کوفت میکرد؟؟؟حالا اومده واسه من قیافه میگیره 

ببخشید عزیزم ولی دلیلش اینه که خونه مادرشون کسی آدم حسابشون نمیکنه، هرچی بهشون بدن کوفت میکنن، کلی هم تشکر میکنن بابتش، ما اینجا بیش از حد آدمشون کردیم فکر کردن چه خبره

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
من ۱۰ساله شام درست نکردم.حاضری اینا میخوریم.شامم که درست کردی شما.چرا بهونه میگیره شوهرت اخه.البته ح ...

وقتی داری بچه ای رو که سرما خورده میخوابونی و میره هی در یخچالو باز میکنه و وسایل توش و درشو میکوبه چی باید بگی؟انقدر خودخواهه که به بچه خودش رحم نمیکنه

2706