2703
2553
عنوان

دیشب با شوهرم سرغذا دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1276 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اه اه بدم میاد از این مردای بدغذا... خداروشکر شوارمن اونجوری نیس مثلا میاد خونه میبینه من درگیره بچم غذا نزاشتم زورم میاد غذا بزارم میگم پاشم ی چی درس کنم میگه نمیخاد نون و ماست میخوریم اگه خیلی گشنت نباشه.بعد اگه من بگم نون ماست شد غذا نیمرو میزنه، اگه تخم مرغ نباشه میپره سر کوچه تن ماهی میخره. در کل اون شب رو خودش ی جوری شکم یه تایمونو سیر میکنه.

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
2720

واقعا چرا مردا اینقدر شکمو هستن😂😐 خب عزیزم نمیگم تقصیرشماست اما وقتی میدونی اخلاق شوهرت اینطوره قبل درست کردن شام بهش زنگ بزن بگو دلم برنج نمیخواد امشب برامون پیتزا بگیر😎

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

عزیزم مگه نمیدونی مردا فقط شکم و زیر شکمم براشون مهمه اگه اونجا تأمین نشه خودشون تنگ میشه منم پریروز می خواستم آش درست کنم تا بهش گفتم کشک بخر ترش کرد گفت نه درست نکن به معده من نمیسازه خلاصه منم کلی هوس کرده بودم اما مجبور شدم قبول کردم گفتم باشه درست نمی کنم

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 
2714

وای نمیدونم ناهار چی درست کنم کمکم کنید چند روز داریم برنج میخوریم قبلش هم کتلت خوردیم الان موندم دیگه چی درست کنم

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 
می گفتی اگه دلت غذای خوشمزه می خواد. زنگ بزن سفارش بده برامون بیارن

عزیزم مشکل ما اینه حرف همو نمیفهمیم فقط اعصاب خردی داریم بهش گفتم بچه مو بده جای مهریه ام گفتم انقدر خودخواه نباش 

خدایش بیا کوفت کنت اشتباه بود 

چاره ای نداری برا اون بپز

ببین مثلا برا اون برنج مرغ بپز شام خودت املت بخور 

دو روز بگذره میگه فقط یه نوع غذا بپز 

تو هم بگو من برنج نمیتونم بخورم 

بعد میگه پس همون چیزی بپز که خودت میخوری

جدی میگم امتحان کن جواب میده❤

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706