2410
2553
عنوان

دیشب با شوهرم سرغذا دعوامون شد

1276 بازدید | 62 پست

از چهارشنبه هفته پیش همش برنج میخوریم دیروز آش گوجه درست کردم با سیب زمینی و تخم مرغ آبپز......

بهشم گفتم شام اینه نون نخرید شب اومد هی دریخچال رو میکوبید و زیر لب چیزایی میگفت نصفشو که خورد منم بچه رو پام بود بعد اومد نشست با حالت طلبکارانه گفت از فردا اصلا شام درست نکن منم گفتم چطوریه میریم بیرون همش میگی بریم سیب زمینی و تخم مرغ آبپز بخوریم تو خونه خودت قیافه میگیری؟؟؟خلاصه هی پاشد رفت از یخچال یه بار میوه برداشت خورد دو بار شیرینی برداشت خورد همه شم در یخچالو میکوبید بچه ام میترسید بعد منم رفتم ظرف میوه و شیرینی رو درآوردم گذاشتم بیرون گفتم پاشو کوفت کن بعدشم گفتم آی جماعت بدونید سرشکم تو خونه ما دعواست..................

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

شوهرمن بلندک میشم شام درست کنم میگه ولش کن بابا نون وپنیری چیزی میخوریم،من یادم نمیاد دوساله عروسی کردم غذای مفصل درست کنم براشام

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
هرشب هرشب برنج برا نهارش همیشه برنج میخوره

خودش ضرر میکنه 

ولی تو برا خودت غذای سالم و ملین درست کن

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪

شوهرمن میگه شام برنجی نباشه نونی بزار دوتا بچه هام میگن برنجی باشه بخدا هرشب دوسه مدل غذا داریم دوباره شوهرم برنج بچه هارو میخوره

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2706