1676
1605
عنوان

دیشب با شوهرم سرغذا دعوامون شد

887 بازدید | 62 پست

از چهارشنبه هفته پیش همش برنج میخوریم دیروز آش گوجه درست کردم با سیب زمینی و تخم مرغ آبپز......

بهشم گفتم شام اینه نون نخرید شب اومد هی دریخچال رو میکوبید و زیر لب چیزایی میگفت نصفشو که خورد منم بچه رو پام بود بعد اومد نشست با حالت طلبکارانه گفت از فردا اصلا شام درست نکن منم گفتم چطوریه میریم بیرون همش میگی بریم سیب زمینی و تخم مرغ آبپز بخوریم تو خونه خودت قیافه میگیری؟؟؟خلاصه هی پاشد رفت از یخچال یه بار میوه برداشت خورد دو بار شیرینی برداشت خورد همه شم در یخچالو میکوبید بچه ام میترسید بعد منم رفتم ظرف میوه و شیرینی رو درآوردم گذاشتم بیرون گفتم پاشو کوفت کن بعدشم گفتم آی جماعت بدونید سرشکم تو خونه ما دعواست..................

یه دختر گل دارم خدایا خودت حفظش کن  

عزیزم خب برا اون درست کن

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

مثه نی نی کوچولوهاس😑اه اه

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
8
می گفتی اگه دلت غذای خوشمزه می خواد. زنگ بزن سفارش بده برامون بیارن

گفتم پاشو برو سرکوچه هم رستوران هست هم فست فود هرچی میخوای کوفت کن انقدر رو اعصاب من راه نرو

یه دختر گل دارم خدایا خودت حفظش کن  

شوهرمن بلندک میشم شام درست کنم میگه ولش کن بابا نون وپنیری چیزی میخوریم،من یادم نمیاد دوساله عروسی کردم غذای مفصل درست کنم براشام

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
هرشب هرشب برنج برا نهارش همیشه برنج میخوره

خودش ضرر میکنه 

ولی تو برا خودت غذای سالم و ملین درست کن

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪

شوهرمن میگه شام برنجی نباشه نونی بزار دوتا بچه هام میگن برنجی باشه بخدا هرشب دوسه مدل غذا داریم دوباره شوهرم برنج بچه هارو میخوره

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

اه اه بدم میاد از این مردای بدغذا... خداروشکر شوارمن اونجوری نیس مثلا میاد خونه میبینه من درگیره بچم غذا نزاشتم زورم میاد غذا بزارم میگم پاشم ی چی درس کنم میگه نمیخاد نون و ماست میخوریم اگه خیلی گشنت نباشه.بعد اگه من بگم نون ماست شد غذا نیمرو میزنه، اگه تخم مرغ نباشه میپره سر کوچه تن ماهی میخره. در کل اون شب رو خودش ی جوری شکم یه تایمونو سیر میکنه.

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

واقعا چرا مردا اینقدر شکمو هستن😂😐 خب عزیزم نمیگم تقصیرشماست اما وقتی میدونی اخلاق شوهرت اینطوره قبل درست کردن شام بهش زنگ بزن بگو دلم برنج نمیخواد امشب برامون پیتزا بگیر😎

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
1645