2737
2739
عنوان

یه تصمیم بزرگ و خوب برای باز شدن گره های کور زندگی نی نی سایتی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 11432 بازدید | 638 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بایدهرساعتی ک خودمون دوس داشتیم بخونیم؟یاهمه باهم تو ی ساعتی بخونیم؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738
اسی جان چند روز باید بخونیم

عزیزم هرروز من سعی میکنم یادآوری کنم دیگ هرروزی خودت خواستی و هرچندبار خودت خواستی میخونی.اگ هستی درخواست دوستی بده تا بهت یادآوری کنم هرروز اگ تونستم

بایدهرساعتی ک خودمون دوس داشتیم بخونیم؟یاهمه باهم تو ی ساعتی بخونیم؟

هرساعتی خودت دوست داشتی هرروزی ک خودت دوست داشتی و هر چند باری ک خودت تونستی فقط من سعی میکنم تا آخر سال هرروز یادآوری کنم اگ تونستم

منم هستم 

درخواست دوستی دادم اکی بده تا اگ خدا بخواد و تونستم هرروز بهت پ بدم یادآوری کنم

خانوما گوشی هاتونو هرروز روی آلارم میذارین تا یادتون نره؟برین قسمت ساعت هرروزو تیک بزنین دیگ هرروز زنگ میزنه

منم هستم ازفردا شروع کنیم ب خوندن؟

من ممکنه بعضی روزا نیام نی نی سایت

ولی هرروز میخونم بامعنی.

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706