2733
2734
عنوان

یه تصمیم بزرگ و خوب برای باز شدن گره های کور زندگی نی نی سایتی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 11425 بازدید | 638 پست
نشنیده بودم تاحالا ختم سوره ناس برای حاجت،،مجربه???

عزیزم‌منم یهویی تصمیم گرفتم. توو نت سرچ کردم واسه باز شدن گره های کور و گشایش در امور آیت اله بهجت گفتن که سوره ی ناس خیلی مجربه. و جدا از این منم تا حالا ختم سوره ی ناس نگرفتم حتما قسمتمون بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام باشم

ولی ساعت و زمان اومدنم مشخص نیست

خودم بلد نیستم ولی شما یه جوری صدام کن که بیام و بخونم

ممنون میشم

حاجت هاتون روا ایشا....

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین     اکشف کربی بحق اخیک الحسین
2731
عزیزم‌منم یهویی تصمیم گرفتم. توو نت سرچ کردم واسه باز شدن گره های کور و گشایش در امور آیت اله بهجت گ ...

آها،،،،خیلیم خوب عزیزم

لطفا برای منم دعا کن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2738
@ علامت رو بذار بلافاصله اسم طرف رو پشتش تایپ کن . آبی بشه حتما  الان منو تگ کن مثلا بزن @ &nb ...

منظورت اینه یه پست بذارم بعد تایپ کنم؟ بعد من میخوام هرروز اینکاارو کنم چیکار کنم. من تگتون میکنم اجباری نیس بخونین این فقط ی یادِوریه هرکی خواست شرکت بکنه میخونتش

نه .اونایی که الان اعلام آمادگی کردیم رو همینجا به روشی که گفتم صدا بزن اینجوری  @arilgirl ‍ ...

باشه از امروز همینکارم میکنم اما اگ نرسیدم همیشه متنمو لینکشو کپی میکنم ک بره تووو بازدیدای جدید ببینینش

به منم اطلاع بدید  لطفا یا لایکم کنید تاپیک گم نکنم تشکر

باشه عزیزم

2706