2703
2553

خانوما من تصمیم گرفتم از الان تا همیشه به نیت باز شدن گره های کور زندگی خودم و نی نی سایتی ها تا قبل از عید سال ۱۳۹۹، ختم سوره ی ناس با معنی بذارم و هروقتم اومدم نی نی سایت و یا اینک هرروز کپیش میکنم ک بیاد تووو تاپیک و ادامه داشته باشه. هرکی حاضره بسم الله بیاد شرو میکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روزی چند بار ؟؟ اگه سخت نیست منم هستم . منم تگ کن لطفا

عزیزم هروقت ک بخوای بخونیش هرچند بار که خودت بخوای. من سعی میکنم هرروز این متنمو کپی کنم که همه ببیننش. ایشاله تا قبل سال ۹۹ همگی بیان بگن ک چه حاجت هایی از این ختم گرفتن. به امید اون روز

2456
منم دوست دارم باشم ولی فقط شبا میام نی نی سایت چه جوریه?

من معمولا شبا میام. سعی میکنم تووو طول روز هروقت تونستم بیام همین متنو کپی میکنم که بیاد واس تبادل نظر. همیشه تبادل نظراتو نگاه کن اونجا پیداش میکنی. این تگ ک میگین چیه؟ تا تگتون هم بکنم؟

منو  لطفا خیلی دعا کن .‌ چند وقت دیگه آزمایش باید بدم .نتیجش خوب باشه😢😢 اسمم ناهید

عزیزم حاجت روا بشی ایشاله ایشاله حاجت رواییتو بهمون خبر بدی تو هم اگ میتونی شرکت کن. من منتظر روزهای خوبمون هستم

2714
من معمولا شبا میام. سعی میکنم تووو طول روز هروقت تونستم بیام همین متنو کپی میکنم که بیاد واس تبادل ن ...

والا من خیلی سر در نمیارم ولی یه گزینه داره که دیگرانو صدا کنی 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
من هر روز این سوره رو میخونم  هر وقت خوندم عکس قلب میذارم  Ok?

باشه عزیزم همگی هرچند بار که خوندینش معنیشم بخونین

نشنیده بودم تاحالا ختم سوره ناس برای حاجت،،مجربه???

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706