2737
2739

تا یه تاپیکی چندتا بحث به درد بخور توشه می ترکه.. حالا هرچی موضوع مسخره تر باشه بیشتر می مونه.. لینک حذفشم نمیاد...آخه چرا؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مریضن مریض...ایناهمون  خبرچینای زمان مدرسه ان ک همه چی و ب مدیر و ناظم گزارش میدادن  نمیتونن  ترک عادت کنن خواهر ...عادت دارن ب اینکار

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
مریضن مریض...ایناهمون  خبرچینای زمان مدرسه ان ک همه چی و ب مدیر و ناظم گزارش میدادن  نمیتو ...

وای یاد یه چیزی افتادم...من فامیلای شوهرم پستای اینستامو شات میگیرن به مادر شوهرم نشون میدن..😂😂آخرت خبرچین اینان خواهر

وای یاد یه چیزی افتادم...من فامیلای شوهرم پستای اینستامو شدن میگیرن به مادر شوهرم نشون میدن..😂😂آخر ...

وااقعا ک😥😥😥 ...چقدر حال بهم زنن  اینجور ادما 🙄

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2706