2737
2739
عنوان

باردارها

164 بازدید | 34 پست

سلام بچه ها من الان ۲۸ هفته أم دکترم گفت دیگه هفت ماهی از دیشب هیچی نتونستم بخوابم رو‌پهلو که میخوابم سختمه مخصوصا امروز تا میخوابم احساس سنگینی میکنم میگم نی نی اذیت میشه تنگی نفسم گرفتمم از امروز چیکارکنم بچمم دختره سونو که انجام دادم گفتش عرضی هستش توپهلوهامه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برای منم دختره همش تو پهلوهامه ولی تازگیا شبا یکم اذیت میشم. ولی در کل خوبه. یعنی منم بدم هفته های ب ...

من ازاول رو‌پهلو میخوابیدم شبها خیلی این پهلو‌اون پهلو میشدم الانا اصلا نمیتونم نفسم میگیره بشینم بهترمه 

من ازاول رو‌پهلو میخوابیدم شبها خیلی این پهلو‌اون پهلو میشدم الانا اصلا نمیتونم نفسم میگیره بشینم به ...

من یادمه هرسری میچرخیدم بچه طلپی میوفتاد اونوری.منم میترسیدم همش.ولی هیچی نمیشه ایشالا

دختر من توپهلوهام نبود.من فقط خیلی گرمم میشد جوری که توزمستون میرفتم میشستم تو حیاط

عزززززیزم خدا برات حفظش کنه گلم من اوایل بارداریم گرمم زیادمیشد و همشم چیزایه شیرین میخورم مخصوصا بستنی جواب آزمایش قندم سشنبه خدابخواد میاد خیلی میترسم 

عزززززیزم خدا برات حفظش کنه گلم من اوایل بارداریم گرمم زیادمیشد و همشم چیزایه شیرین میخورم مخصوصا بس ...

مرسی عزیزم به همچینین.این چیزا عادیه یکم باید تحملتو ببری بالا.۹ماه خیلیه کاش زود تر بدنیا میومدن بچه ها😃

2706