2733
2734
عنوان

درماندگی

233 بازدید | 12 پست

سلام .من ی بچه ۱ساله دارم که نوبتی مادرم ومادرشوهرم نگه میدارن.هردوهم از شهرستان میان و من شاغلم

ی سری حرفا پیش اومده که مادرشوهرم قهرکرد و میگه دیگه نمیام.

جرعت ندارم به مامان وبابام بگم دعوامون شده

میخوام ی حرفی بزنم نفهمن دعوا شده

چی بگم بنظرتون

پدرشوهرمم مریضه البته

بنظرت پرستار بگیری بهتر نیس اون بنده خدا هم تا اونجا نیاری

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پولشو ندارم

مگه شاغل نیستی.یا بزار کودکستان .اونا که نمیتونن همیشه بیان یا کلا شغلتو بزار کنار بچه واقعا احتیاج به مادر داره گناه داره

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2731

اولا که بچه تو این سن احتیاج به مادر داره

هیچ شغلی ارزش این رو نداره که بچه رو از وجود مادر و احساس امنیت حضور مادر محروم کنن

در ثانی خواهرانه میگم فکر نمی کنید توقعتون از مادر و مادرشوهرتون خیلی زیاده؟؟ 

اون بندگان خدا از شهرستان بیان بچه شما رو نگه دارن چون شما شاغلی؟؟ 

واقعا اگر تا الان این  کار رو میکردن بخصوص مادرشوهرتون خیلی خیلی لطف زیادی کردن و ناراحت کردنشون توجیهی نداره بنده خدا شوهرشم مریضه خب باید به اون برسه

والا خیلیا مادراشون تو شهر خودشونم هستن ولی حاضر نیستن بچه داری دخترشونو  کنن و میگن خب نرو سرکار مگه مجبوری

2738
حقیقتو می گه خب چرا اصلا انتقادو قبول نمی کنیم😕

دقیقا

اینجا هیچکس از حقیقت خوشش نمیاد

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
خیلی لحنت تنده عزیزم.مرحم نیستی درد نباش

گلم لحنم تند نبود

ما که شما رو نمی شناسیم بخوایم با جانبداری صحبت کنیم

من کاملا بی طرفانه نظر دادم و سعی کردم حقیقت ماجرا رو بهت بگم

دیگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند

موفق باشی