2733
2739
عنوان

امان ازدست شوهررفیق باز😥😤

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 66 پست
از مرد رفیق باز متنفرم

😢بخداکابوس زندگیم شده😢

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزن شت و پتش كن خودت رو دادى بهش

بخداخسته شدم ازدعوا دیگه نای دعوا ندارم باردارهم هستم تا ناراحت میشم بچم عین سنگ میشه توشکمم😏😢

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2728

در این حد که الان منو فرستاده خونه بابام که دوستاش شب خونمون باشن خدا از خودش و خانوادش و دوستاش نگذره

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
مام مشکلمون همینه امروز انقذ گریه کردم 😢دلم خیلی گرفته خیییلی

من ازگریه هم گذشته توخونه تنهام میزاره من میمونم تلویزون .اخرشب هم میاد.

شوهر منم پاسور بازه خستم کرده 

خدایا به من صبری بده تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و اراده ای ده تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و درکی که تفاوت این دو را بفهمم.
2738
کجا میره؟🤔 ساعت چند کارش تموم میشه؟

ازساعت هشت میره بیرون .میره خونه اقاش بعد بادوستاش اخرشب ساعت دوازده دوازده نیم میاد انتظار داره هم روی خوش نشون بدم بهش دعوا رانندازم😂

رفیق بازیو ترکش دادم سالها پیش    

چطور؟؟؟؟؟

بخدا وقتی زنش اینطوریه حرفه ماهم گوش نمیکنه دیگه

یعنی چی زنش اونطوری کرده 

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
خونه شما چکار میکنه تا اون موقع

خونه ما نیست

بیرون با دوستاشه

چون طبقه بابایه ما میشینن ما می‌فهمیم شب ساعت 3 اومده

بابام پامیشه دعواش میکنه

بعد زنش میاد میگه ای جوووونم اومدی😒

منم میگم ولش کنین به ما چه

زنش که راضیه

2706