2737
2739
عنوان

امشب یادخاطره هامون افتادم وباورم نشداونروزا واقعی بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 43 پست

امضات هم عوض کن رو روحیت بیشتر تاثیر میذاره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ول کن بابا خودتو عذاب نده اونم برای مردی که رفته

اون نرفت آخه..

من ولش کردم😔

همشم به گوشی مامانم کلیپ عاشقانه میفرسته ودل تنگی

..

من خواستم عوض بشه تغییر کنه...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
امضات هم عوض کن رو روحیت بیشتر تاثیر میذاره

ممنون ..

...💚💜💙

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2731
اون نرفت آخه.. من ولش کردم😔 همشم به گوشی مامانم کلیپ عاشقانه میفرسته ودل تنگی .. من خواستم عوض ...

پس برو منت کشی اگرخیلی دوسش داری به هرحال تصمیم باخودته میتونی دوباره شروع کنی شاید عوض شده

پس برو منت کشی اگرخیلی دوسش داری به هرحال تصمیم باخودته میتونی دوباره شروع کنی شاید عوض شده

من تحت هیچچ شرایطی نمیرم....تاخودش بیاد..

منت کشیه من مساویه با به باد رفتن تمام تلاشم..

من تحت هیچچ شرایطی نمیرم....تاخودش بیاد.. منت کشیه من مساویه با به باد رفتن تمام تلاشم..

ادم برای چیزی که دوست داره باید تلاش کنه اگر فکرمیکنی توبری تلاشت هدر میره حداقل یه جورایی بهش بفهمون که هنوز منتظرشی

موافقم منم تقریبا شرایط مشابهی داشتم، نتونستم فراموشش کنم و دوباره رابطه رو شروع کردم حالا ۱۴ سال از اون روزا میگذره

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
2738

من اگر روزی  به عقب برگردم برای به دست اوردن  خواسته هام حتما تلاش بیشتری میکردم واقعا این طرز فکر قدیمیه منت کشی برای به دست اوردن چیزی که بهت ارامش میده خیلی هم خوبه اگر نکنی بعدا پشیمون میشی

من اگر روزی  به عقب برگردم برای به دست اوردن  خواسته هام حتما تلاش بیشتری میکردم واقعا این ...

سلام عزیزم دیشب خوابم برد...

عزیزم ما۵سال باهم بودیم ..من تواین ۵سال همه کاربراش کردم اونقدر عاشقش بودم مثل آدامس چسبیده بودم بهش.جوری که خودش میگفت تنها دختری هستی که بدون اینکه بدونی پولدارم عاشق خودم شدی..(اوایل لو ندادکه کیه..خانوادش خ سرشناسن)..یعنی هررررچی میگفت میگفتم چشم اینقدرر دوستم داشت...چون نه بی ادب بودم نه خشن نه پر رونه ازش پول قبول میکردم هرروز وابسته ترازدیروز یه روزباهام قهرمیکرد شبانه روز گریه میکردم سکته تم میزد کارم به سرم میکشید غذانمیتونستم بخورم وقتی دید اونقدر ذلیلش شدم...

اصلاسعی نکرد خودش رو عوض کنه...خییلی شکاک بود یعنی همش درحال اثبات خودم بودم فک کن تواین ۵سال هزااربار بحث وحشتناکمون میشدو بهم تهمت میزد من باید چه شبا وروزایی رو سر میکردم تا ازدستش ندم .بعدپشیمون میشد ومیگفت دست خودم نیست ازبس دخترای خراب دورو برش بودن به هیچچچچکی اعتمادنداشت..میگفت من تودنیا فقط به مادرم اعتماد دارم توهم مونده امتحان پس بدی..میگفت چون دوست دارم اونقدرروت حساسم ..

البته بعدش به غلط کردم میفتادو میگفت تومامانمی بابامی همه کسمی جونمی..

خلاصه فکرشم نمیکرد من بخوام ولش کنم و برم چون خیلی وابسته بودم اونم هرر روز فشاراش رو بیشتر میکرد تاروز اخر سر یه استوری بهم تهمت زد این سری التماسش نکردم خودمو خوار نکردم اون باید میفهمیدمن آدمم من خیانتکارنیستم دیگه لازم نبودخودمو ثابت کنم من واسه رابطمون هرکاری کردم حالا نوبت اونه..

من بی هیچچ حرفی ترکش کردم..

اگر واقعا منو میخوادباید بیاد جلو...

اومده جلو اما نه اونطورکه من میخوام دوست دارم قشنگ غرورشو پا بذاره روش و بیاد عین آدم.

تنها دراون صورت خوشبخت میشیم...

موافقم منم تقریبا شرایط مشابهی داشتم، نتونستم فراموشش کنم و دوباره رابطه رو شروع کردم حالا ۱۴ سال از ...

شما خودتون رابطه رو دوباره شروع کردید یا اوشون برگشتن؟؟

سرچی از هم جداشدید؟؟

شما خودتون رابطه رو دوباره شروع کردید یا اوشون برگشتن؟؟ سرچی از هم جداشدید؟؟

من دوباره برگشتم. به نظرمون اومد اعتقاداتمون یکی نیست اون مذهبی تر بود و به نظرم اومد نمی تونم باهاش بمونم ولی بعدا پشیمون شدم و به شددددت دلتنگ و حالم خیلی بد بود. حالا شوهرمه و یه بچه هم داریم

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
اون نرفت آخه.. من ولش کردم😔 همشم به گوشی مامانم کلیپ عاشقانه میفرسته ودل تنگی .. من خواستم عوض ...

مامانت بلاکش نکرد؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706