2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا عروسی برام نگرفتن هیچکار برام نکردن هیچکار ارزو خیلی چیزا ب دلم‌موند

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2728

من روز بعدش خیلی ناراحت بودم که کم کم رفع شد خداروشکر 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

من خوشحال نبودم.

یه سری مشکلات خانوادگی داشتیم. 

آرایشمم افتضاح بود.

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738

نصیبه جون چی شد؟ تصمیمتو گرفتی؟

من تا وقتی بریم تو سالن خوشحال بودم و کلی کیف کردیم آتلیه و باغ و ... ولی به محض ورود به سالن مادرشوهرم اداهایی درآورد که اعصابم رو داغون کرد. همچنین اعصاب شوهرم رو.   

آینده حتما" زیباست.🥰

چی شد میخوای ادامه بدی با این وضعیت؟ 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

مامانم.بابام روز عروسی بهش گفته نمیخوادش سر یه قضیه ای فقط اومده گرفتتش 

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است
2706