1464
1459

همه ادما تيروئيد دارن😬

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475

ار نوع کم کار یا پرکار

با قرص حله

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤
اره میدونم منظورم کم کاری و پرکاریه

اصولا ريشه ي ژنتيكي داره ولي عواملي محيطيم دخيله

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  
من تیروعید کم کار دارم ودارو لوتیروکسین میخورم واحتمالا باید تااخرعمر بخورن وارثی هست البته عصبی هم ...

یعنی تا اخر عمر باید دارو بخورم ؟؟؟هیچ درمانی نداره ما تو فامیلامون نداشتیم من چرا دارم ؟

1444
یعنی تا اخر عمر باید دارو بخورم ؟؟؟هیچ درمانی نداره ما تو فامیلامون نداشتیم من چرا دارم ؟

از اعصابت میشه استرس 

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏
اگ ارثی نباشه از چیه

استرس 

خوراك بد..

دارو هاش گرونه؟

نه خیلی هم ارزونه هروز صبح ناشتا باید بخوری نگران نباش  خیلی سخت نگیر خداروشکر مریضی سختی نیست از سرطان که بهتره

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏
1474

غذه تیرویید جلو گردن همه دارن. ولی کم کار یا پر کار شدنش بستگی به یه سری عوامل داره. داروش قرصه خیلی هم ارزونه. کنترل میشه ولی درمان نه. البته طب سنتی ادعا میکنه قابل درمانه . من امتحان نکردم 

خدا جونم شکرت... من منتظر معجزه ات هستم . گاهی  امیدم کمرنگ میشه ولی از بین نمیره خدا جونم وقتم کمه فقط یکماه مونده .خدایا معجزه ات رو به نام من بزن...
1457