2726

برا بارداری؟

این تیکر واقعی بود تا وقتی فهمیدم نه چهارهفته ام نیس باردار نیستم و ی اشتباه بود ی اشتباه که با احساستم بد بازی شد چقدر روز سختی بود اون روز ۱۷خرداد گفتن میاد تو بغلت ولی نمیاد نمیاد😭😓😔برا مادرشدنم دعا کنید

نه بزن بالا

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من شنیدم رازیانه الکیه و کیست میاره

این تیکر واقعی بود تا وقتی فهمیدم نه چهارهفته ام نیس باردار نیستم و ی اشتباه بود ی اشتباه که با احساستم بد بازی شد چقدر روز سختی بود اون روز ۱۷خرداد گفتن میاد تو بغلت ولی نمیاد نمیاد😭😓😔برا مادرشدنم دعا کنید

عرقشو؟

ن بابا خودشون كلي با اب قاطي كردن😂و ناخالصه

كم بخور خيلي كم ها

دوز مصرفيشو رعايت كني براي كيست هاي تخمدان عاليههه

ولي از دوزش بيشتر نشه ك خدايي نكرده كيست سينه نگيري

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

خانوما من مشکل تنبلی دارم و خیلیاااااا بهم گفتن رازیانه دم کن بخور

اما تو تاپیکای همین امروز اینجا خوندم بده و اینا اگه چیزی میدونید بگید چون من دارم دم میکنم میخورم

برا بارداری؟

نه.فقط باقرص وامپول پریودمیشم همش بدون اونانمیشم اماایندفعه سه روزه شدم فقط درطول روزکمی لک دارم اونم درحدی ک فقط بادستمال قابل دیدنه خاستم عرقشوبخورم شایدپریودشم 

نه.فقط باقرص وامپول پریودمیشم همش بدون اونانمیشم اماایندفعه سه روزه شدم فقط درطول روزکمی لک دارم اون ...

وایسا ی چیز بهت نشون بدم اونو بخور

وایسا ی چیز بهت نشون بدم اونو بخور

*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*👇👇👇

هسته خرما رو دربیارید.
خرما رو بذارید تو ماهیتابه با دوسه قاشق روغن زیتون

بعد یکی دودقیقه رو گاز با شعله کم تفت بدید تا جایی که نرم بشه خرما

بعد سیاه دونه رو اضافه بشه بازم یه تفت کوچولو و خاموش کنید؛
هرروز یه قاشق غذا خوری میل بشه.

🔴برا هر نیم کیلو خرما؛نصف لیوان سیاه دونه

*برای  درمان فیبروم و انواع کیست (تخمدان ،سینه و...) :*👇👇👇

نصف لیوان عسل با کمتر نصف لیوان سیاه دونه رو قاطی کنید

هرروز صبح ناشتا یه قاشق مربا خوری استفاده بشه.

🔷دستور دوسین(عسل و سیاه دونه) درمان عفونت زنانه هم می باشد.

چون سیاه دانه عفونت زدای بسیار قوی است...

کلا برای تخلیه رحم و تخمدان از آلودگی ها بسیار مفید است.

☝🏻روزانه یک *پیاز خام* حتما خورده بشه.البته برای آنهایی که طالب فرزند هستن.

📛یک نکته مهم اینکه

☝🏻 _حتما ده روز قبل از پریود بعد، خوردن سیاه دونه قطع بشه چون گرمیه و اگه بچه باشه باعث سقط میشه._

🔻 *_یعنی از اولین روز پریود باید میل شود تا روز بیستم_*

💭سیاه دانه سالم باشه و آسیاب نکنید🖐🏻

☑😃👌🏻دستور خرما و سیاه دونه برای درمان نازایی ناشی از واریکوسل و مشکلات و ضعف اسپرم مردان نیز موثر می باشد.و خیلیا بدون عمل واریکوسل توانسته اند بچه دار شوند.یک نمونه هم بوده با اسپرم صفر ...

این دستور معجزه کرده😯👏

و تا به حال هرکسی که طبق این دستور عمل کرده به لطف  و استعانت الهی به نتیجه رسیده🤔

*پیامبر ص:*☝🏻
سیاه دانه درمان همه ی بیماریهاست جز مرگ.

🔴❌ *در زمان مصرف این معجون؛حتما باید داروهای هورمونی قطع شود تا نتیجه بخش باشد.و استفاده ی همزمان باعث بی نتیجه ماندن هردو  درمان میشه...*

و من الله توفیق
التماس دعا

تنظیم کننده : زهراسواعدی

جدی ؟من خود رازیانه رو گرفتم دم میکنم میخورم .شنیدم برای خانوما خوبه . پس نخورم؟

کمش خوبه ولی زیاده روی نکن 

از پزشک متخصص شنیدم برای کسی که سابقه کیست داره باعث کیست سینه میشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706