1464
1411

سلام

خواهش ميكنم زخم زبون و اينا نزنيد يا نگيد چه لوس و اينا اومدم درد ودل كنم،...

فردا شب ميره ماموريت اردبيل تا يه ماه...

تا حالا انقدر ازش دور نبودم نميدونم چرا ولي بد وابستگي دارم تازه دارم درك ميكنم خانمهايي كه شوهراشون نيستن...

احساس ميكنم دارم ديوونه ميشم بنظرتىون چيكار كنم زودتر بگذره و شبا زود خوابم ببره...؟

حتي دارم به قرص خواب آورم فكر ميكنم..ممنونم از راهنمايي هاتون پيش پيش...

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

چرا مسخره ....

من قراره همسرم ۲ هفته بره کربلا دارم از حالا دق میکنم😩

چنگال چیست.................؟وسیله ایست بلاتکلیف برسرسفره که موقع آب خواستن...آن را در ران بغل دستی خود فرو میکنند و میگویند........آب بریز🤣🤣🤣🤣
1334
شمام باهاش برید

عزيزم بعد اينجا ميرن ساري بهشون خونه ميدن ولي تو اين كار دو نفر ديگه ام هستن باهم يه سوئيت دارن نميشه رفت...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️

اولش سختع  بعد عادت میکنی 

خودتو سرگرم کن  برنامه های متتوع بچین  کمتر  اذییت میشی

❤و خدایی که به شدّت کافییست❤                       💔دلم من در طلبه عشقه پدر میسوزد💔                          
1474

وای منرمنتظرم شوهرم بره سفر نفس بکشم بااینکه خیلی از نظر کار بهش وابسطه هستم اما دوری گاهی اوقات صمیمت میاره خیلی خوبه

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏
یه ماه زیاده که .نمیشه باهاش بری

والا كاراي بعديش چرا ولي اين كارشو يه سوئيت دادن براي سه تاشون نميشه برم...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چند روز اول سخته بعد از تنهایی لذت میبری یعنی ی آرامش خاصی داره و دوباره چند روز اخر برات سخت میشه تا برسه خونه 

من تحربه دارم ماه ب ماه میشه شوهرم ایران نیست

اردبیل که همین بغله

زود میگذره نگران نباش

مشاور کودک و خانواده ۱۰سال سابقه کار
1457