2733
2734
عنوان

هواوپونوپونو

1722 بازدید | 33 پست

خدایا متاسفم متاسفم متاسفم

خدایا منو ببخش منو ببخش منو ببخش

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم

خدایا دوستت دارم دوستت دارم دوستت دارم

خدایا عااااااشقتم

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

☺️☺️

همين طوري بدون جمله گفتنشم اوكيه؟؟

پاكسازي بدون جمله گفته ميشه؟

منظورم اينه ك خدايا منو ببخش ك مراقب پوستم نبودم ك ..

يا همين طوري خاليم بگيم حله؟

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

از هواپونوپونو نتیجه ای حاصلت شده تا به حال؟ 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2738
☺️☺️ همين طوري بدون جمله گفتنشم اوكيه؟؟ پاكسازي بدون جمله گفته ميشه؟ منظورم اينه ك خدايا منو ببخش ...

باید اولش نیت کنی بخاطر همچین مشکلی پاکسازی میکنم

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

اول از همه از خودت معذرت بخواه تشکر کن  اول خودت بیشتر اوقات ما خودمون و فراموش میکنیم و یادمون میره که خدایی که منو آفریده راه حل مشکلاتمو در درون خودم گذاشته 

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
نباید اینا رو به خودمون بگیم؟ من فکر میکردم خطاب به درون خودمونه نه خدا 

هم خدا هم درونمون اتفاقاً امشب خوندم که استادی گفته باید به خدا خودمون بگیم

باید اولش نیت کنی بخاطر همچین مشکلی پاکسازی میکنم

خوب نيت كنم ولي نگم دليل اين ك خدايا ببخشيد ب فلان علت حله؟

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
از هواپونوپونو نتیجه ای حاصلت شده تا به حال؟ 

آره همین امشب دو دقیقه پیش

2706