2726
عنوان

جاری با عشوه

1230 بازدید | 39 پست

من همیشه کارام بدو بدو انجام میدم ولی یه جاری دارم همیشه در حال آرامشه میریم خونشون با آرامش چای میریزه آروم راه میرا منم انگار دنبال کردن همه کارام با سرعت کلا جاریم خانوادش اونجوریه اولین بار که پاگشا دعوت کرده بودن دقیقا ۴۰ دقیقه طول کشید سفره رو پهن کنن اول سفره رو آوردن بعد چند دقیقه مثلا نمک دون و همین جور با آرامش پهن کردن ولی من چی جالبه همیشه خونش تمیزه منم خونم تمیزه ولی من همیشه در حال بدو بدو

حتی به پسرم میخوام کاری بگم میگم بدو این و بیار یه بارهمسرم گفت چرا فلانی (جاریم )کفش پاشنه بلند میپوشه تو فقط مجالس میپوشی گفتم باشه از فردا میپوشم فرداش پوشیدم آروم راه میرفتم میگفت چرا اینقد آروم راه میری گفتم این کفش و پوشیدی نمیتونی بدو بدو کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون باآرامشه همه کاراشم سروقت بدون جنگ اعصاب انجام میده دیگه فکرش راحتتره چون

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
حال نداره خونشو کثیف کنه تمیز میمونه😂

😅😅😅😅

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

جاری من پاشو کرده مینیسک پاره شده و همه هم میدونیم که حداقل عملش 6ماه استراحت میخواد

نوکرم گرفته

بعضی وقتها یادش میره بلنگه

خیلی باحاله

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2706