2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره مثلا دیشب پسرم خواهرشو از صندلی پرت کرد پایین سرش خیلی درد گرفت یه ریز گریه میکرد منم اعصابم نکش ...

منم اعصاب ندارم.

ولی فحش میدم.

طبقه بالاییمون هفته پیش یه کتاب روانشناسی برام آورد 😏😏

اییییینقدددددر هم ادعا میکنه که مادر خوبیه.

جالبه که دخترش از صبح تا ظهر مدرسه هست، ظهر میاد خونه ما تا ۵ عصر، عصر باباش میبرتش بیرون تا شب، شب هم مهمون دارن سرشون گرمه.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
منم اعصاب ندارم. ولی فحش میدم. طبقه بالاییمون هفته پیش یه کتاب روانشناسی برام آورد 😏😏 اییییینقد ...

خوش بحالش ٫شوهرمن همش سرکار تا میاد خسته ست همش بچه ها با خودمن

💙خدایا شکرت💙
خوش بحالش ٫شوهرمن همش سرکار تا میاد خسته ست همش بچه ها با خودمن

جالب میدونی چی بود؟

اینکه این مادر و بچه هیچوقت با هم تنها نیستن. که بخواد با بچه دعوا کنه.

تازه بچش تک فرزند هم هست.

بعد میخواد منو توبیخ کنه که مادر بداخلاقی ام

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
جالب میدونی چی بود؟ اینکه این مادر و بچه هیچوقت با هم تنها نیستن. که بخواد با بچه دعوا کنه. تازه ب ...

بهش بگو تو جای من نیستی ک منو توبیخ کنی من درکت میکنم خیلی سخته من حتی نمیتونم تنهایی باهاشون برم تا دم در

💙خدایا شکرت💙
بهش بگو تو جای من نیستی ک منو توبیخ کنی من درکت میکنم خیلی سخته من حتی نمیتونم تنهایی باهاشون برم تا ...

دیگه کلا باهاش هم کلام نمیشم.

دخترشم دیگه راه ندادم تو خونم.

یه آشغال که میبرم بزارم دم در دنبالم راه میفتن و دعواااا.

تو دستشویی هم نمیزارن تنها باشم، جفتشون با هم میان دنبالم.

چ جوری خودتو کنترل میکنی 

وقتی خیلی عصبانی میشم ولسون میکنم میرم یجای دیگه.

وقتی با هم دعواشون میشه میگم اینقدر همدیگه رو بزنید تا جونتون در بره بعد خودشون ول میکنن.

سرمو به گوشیم گرم میکنم تا آروم بشم

[QUOTE=107392783]وقتی خیلی عصبانی میشم ولسون میکنم میرم یجای دیگه. وقتی با هم دعواشون میشه میگم اینقدر همدیگه رو بزن ...[/QUOTروش خوبیه مرسی گلم٫من فوری عصبی میشم دلم برا پسرم میسوزه

💙خدایا شکرت💙
2706