2733
2734

من یه جاری دارم که مدتی بود به رفتار وحرکاتش جلوی شوهرم مشکوک بودم مثلن احساس میکردم دوست داره جلوی شوهرم جلب توجه کنه از طرز لباس پوشیدنش جلوی شوهرم اینو متوجه شدم ولی به این فکر خودم شک داشتم و گاهی با خودم میگفتم شاید من اشتباه میکنم واینجور نیست خلاصه چند سال این رفتارای جاریم روی مخ بود 

تا اینکه یه روز جمعه که شوهرم خونه بود و ما مشغول خونه تکونی بودیم صدای زنگ در اومد منم از چشمی نگاه کردم دیدم جاریم بدون هیچ دلیل و بدون هیچ هماهنگی خوش تیپ کرده اومده بود خونه منم منم که خیلی بهش حساس بودم به شوهرم گفتم حق نداری در را براش بازکنی چون دلیلی نمیبینم اون این وقت راه بیفته بیاد اینجا و جاریم هم فهمید ما خونه هستیم ولی در را باز نمیکنیم و خلاصه بعد از چند بار زنگ زدن رفت 

بعدش شوهرم برام خواب شب قبلش را تعریف کرد که شوکه شدم 

شوهرم گفت خواب دیده که یه کوزه بوده یه مار زرد و ضعیف داخلش بوده و میخواسته از کوزه بیاد بیرون من به شوهرم گفتم که در کوزه را ببند نذار مار ازش بیاد بیرون و شوهرمم در کوزه را از مار بسته!!!!!

وقتی شوهرم خوابش را تعریف کرد خشکم زد چون مار در خواب تعبیرش دشمنه 

بنظر شما این خواب تعبیرش به جاریم برمیگرده؟

اینم بگم که جاریم تو زندگیش با شوهرش خیلی مشکل دارن ومیانشان اصلن خوب نیست 

بنظرتون با این وجود من باید چکار کنم؟

اگه دوست  داری به صلوات بفرست 

کاش شوهر منم همچین خوابی درباره جاریم ببینه🥴

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عجب. 

خدارشکر جاری ندارم وگرنه تحمل این توهمات ذهن امثال شما غیر ممکنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706