2726
عنوان

دلم از خدا خيلي گرفته ؟😔😔😔

178 بازدید | 28 پست

چرا دعاهام همه اش برعكس ميشه ؟؟؟ مگه من چطوري صحيت ميكنم كه خدا برعكسش رو برام انجام ميده 

خدا چرا من رو درست نداره ؟؟؟😔😔😔

احساس ميكنم عمدا اينكارو رو ميكنه كه ازش دور بشم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این حرفا رو شیطان داره تو گوشت میگه عزیزم. خداوند از مادرو پدرت هم با تو مهربون تره... درسته خیلی حس بدیه که هر چی میخای نشه. اما این طور فکر کردن هم درست نیست عزیز دل

صبر کن ببین چطور قراره برات خدایی کنه💕

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

دعاهای منم همینطوره........به این خاطر دیگه هیچی رو بااصرار..از خدا نمیخام..دادد.....نداد......شکرش

ازسال نود عضو نی نی سایت شدم،تاحالا بالای پنج کاربری داشتم هربار کلمه عبور یادم رفته،ممنون میشم دعا کنید که زودتر دخترم رو ببینم ....یامولاتی یا فاطمه اغیثینی

همیشه تو خلوت خودم ب ی موضوعی فکر میکنم 

آدم های قوی هم دعا میکنن مثلا بیل گتس اصلا نیازی ب دعا داره؟

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
این حرفا رو شیطان داره تو گوشت میگه عزیزم. خداوند از مادرو پدرت هم با تو مهربون تره... درسته خیلی حس ...

حرفاتون رو خيلي دوست داشتم مخصوصا قسمت آخرش 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
منم نمیدونم ،بااینکه درحق هیچکس بد نکردم  و سعی کردم هیچوقت دل کسیو نشکنم ،نمیدونم چرا اینجوری ...

منم رو دل شكستن خيلي حساسم ولي تا شده دل خودم تيكه تيكه شده 

احترام ميذارم ولي دريغ از احترام 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
حرفاتون رو خيلي دوست داشتم مخصوصا قسمت آخرش 

عزیز دلمی😚

باز میشه این در ،صبح میشه این شب ، صبر داشته باش

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2706