2726
عنوان

دعوای جاریم با مادرشوهرم وشوهرم😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکرنکنم ببینیش فردا😂😂

تومهد پسرم اونم پسرشو میبره

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2728

ب نظرم فعلا باهاش رو در رو نشو ک بفهمه معنی کارشو چقد بی شخصیته این ادم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!

فردا دیدیش هیچی نگو بذار اون حرف بزنه 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

اصن فکر کن جاری ای وجود نداره بیخیال دیدیش بی محلی کن 

اگرم میخوای جواب حرفاشو بدی باید بشوریش بذاری کنار 

همون بهتر بی محلی کنی انگار چیزی نشده اونم میفهمه برات مهم نیست

سخـت به دست بیاین تا ســاده از دست نرین 😁

چه کاریه همین فرداببینیش؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

هیچ واکنشی نشون نده ، نه بودی نه دیدیدی نه شنیدی ، طرف از حسودی داغ کرده ، کرده ک کرده ، خودش اذیت میشه ، شما کار خودتو کن ، زندگی خودتو کن ، رفت و امدت با فامیل شوهر هم کم کن ، گلگی کرکردن ، بگو مث اینکه حرف حدیث تو فامیل شما زیاده ، من  کمتر میام کمتر اذیت بشین ، 

متنفرم از خانواده شوهر و تبعیضاشون و سیاست های کثیفشون

اون بدبختم لابد تبعیض دیده ولی نتونسته خودشو کنترل کنه.متاسفانه این وسط شما هم به آتیش کارای مادرش شوهرت سوختی

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

عزیزم اولا که نه شوهرت خراب شده نه شما... 

جاریت حسادت داره و اونقدرم حسوده که نتونسته بیخیال باشه و جلوی جمع گفته ... 

به نظرم اصلا وارد بحث نشو.دیدیش هم انگار نه انگار.جوری وانمود کن که شوهرت حرفی نیاورده برات.. بذار آرامشت را ببینه و بیشتر آتیش بگیره... 

الان تو از نظر جاریت ،ملکه ای... باید سعی کنی بدون اینکه وارد جنگ روانی جاریت بشی ،ملکه بودنت را حفظ کنی... با مادرشوهرت و خواهر شوهرتم  اتفاقا گرم تر رفتار کن ✌✌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706