2737
2734

تولدهمسرم چندوقت دیگه اس خواستم سورپرایزش کنم 😢

براش یه بسته هدیه شیک گرفتم  با کلی بدبختی فرستادم محل کارش

الوپیک گرفتم بعد موتوریه زنگ زد گفت موتورم خرابه با یه پیک دیگه میفرستن کادو رو

با کلی استرس و اضطراب فرستادم 

دوسه روزه برای تهیه کادوش پیاده خیابونارو وجب کردم

آخرش زنگ زده میگه کاش اینکارو نمیکردی 

با یه لحن سرد گفت چرااینکارو کردی؟

وقتی شنیدم حرفاشو تو پاساژ بودم جلو همه زدم زیر گریه 

خستگی موند تو تنم بقران😭😭

مگه چیکار کرده بودم میخواستم خوشحالش کنم😢

هنوز نیومده خونه

نمیدونم چه رفتاری نشون بدم 

اون هدیه رو میکوبوند تو صورتم انقدر ناراحت نمیشدم که با لحنش شدم😔😢

میگه اینجا ممکن بود برام مشکل درست شه😞😕

اشکامم بند نمیاد😭😢

خدایا شکرتتتتتتت همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی از مرد ها نمیدونم چرا از سورپرایز خوششون نمیاد 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2738
خیلی از مرد ها نمیدونم چرا از سورپرایز خوششون نمیاد 

پس اینا چی ان تو اینستا دوس دختراشون زناشون سوپرایزشون میکنن میگیرن بغلش میکنن 😢😢

خدایا شکرتتتتتتت همین
دوست عزیز ممکنه تو محیط کارش این صحنه جالبی نداشته شما که به نوع رفتار همکارها یا محیطش کاملا اشنایی ...

هرچی باشه 

اونجوری باید بزنه توذوقم 

با کلی شوق اینکه خوشحال شه براش اینکارو کردم 

منکه بَدشو نمیخواستم و نمیخوام

خدایا شکرتتتتتتت همین
عزیزم خودتو ناراحت نکن من خودم شاغلم یکبار یکی از همکارام خانومش روز مرد یک دسته گل فرستاد همکارهای ...

مسخره ی چی؟؟انقدر فرهنگاشون پایینه ینی؟

یا چون خودشون با عشق و محبت بیگانه ان تاب ندارن بقیه رو ببینن؟؟ینی که چی اخه😔

خدایا شکرتتتتتتت همین
مسخره ی چی؟؟انقدر فرهنگاشون پایینه ینی؟ یا چون خودشون با عشق و محبت بیگانه ان تاب ندارن بقیه رو ببی ...

نه عزیزم بحث فرهنگ نیست اصولا همه لیسانس وبالاتر هستن ولی شما یه خانومی ومحیطهای مردونه را شاید درک نونی منی که ۱۲ سال با صدتا مرد تو یک طبقه هستم کاملا حس همسرتونو درک میکنم همسرتون از کار شما خوشحال شده ولی ممکنه سربه سر بدارن مثلا بگن زن ذلیل واز این حرفها

2706