2726
عنوان

بیشعوری تا چه حد

316 بازدید | 56 پست

آبرومو میبره  همه چیز خوبه ها .اما تا دوستام بعد چند هفته بهم زنگ میزنن با صدای بلند داد میزنه بسه نمیخوای قطعش کنی.من گشنمه.سرمون رفت دیگه.واز این حرفا

امروز بازم دوستم شنید .داشتیم در مورد مدرسه و درس بچه ها حرف میزدیم.شوهرم آبرومو برد

قطع که میکنم دوباره جوری برخورد میکنه انگار اون نبوده که آبرومو برده

بارها بهش گفتما آبروی منو نبر😡

حالا وقنی میبیندشون انقدر مهربون باهاشون احوال پرسی میکنه

اه اه اه حرصم گرفته

جرات هم ندارم به هم باشگاهیاش توهین کنم وقتی تلفنی حرف میزنن

عقده شده برام😡😡😡😡😡😡

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بگو رفتارش بی احترامیه به کسی که پشت خطه نگو ابرومو میبری اینو به جاش بگو

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
خوب وقتی شوهرت هست با دوستات حرف نزن  خیلی سخته؟

بابا اونا زنگ میزنن منم اهل دوست بازی نیستم بخدا

اونم چی بشه بزنگن

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.

عزیزم هم کار ایشون اشتباهه هم شما،این برداشت را داشته باشید که همسرتون نمیخوان ثانیه ای از این کنار هم بودن را از دست بدن چرا وقتی سزکار هستن یا باشگاه تماس هاتون را نمیگیرید هیچوقت هیچکس و هیچ چیز را ب زندگی و همسرتون ارجح ندونید همون ادمها اگر یک روز زنگ بزنید و شوهرشون صداشون کنه مطمئن باشید شما را رها میکنند و میرن سزاغ همسرشون 

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2706