1464
1459
عنوان

بیشعوری تا چه حد

285 بازدید | 56 پست

آبرومو میبره  همه چیز خوبه ها .اما تا دوستام بعد چند هفته بهم زنگ میزنن با صدای بلند داد میزنه بسه نمیخوای قطعش کنی.من گشنمه.سرمون رفت دیگه.واز این حرفا

امروز بازم دوستم شنید .داشتیم در مورد مدرسه و درس بچه ها حرف میزدیم.شوهرم آبرومو برد

قطع که میکنم دوباره جوری برخورد میکنه انگار اون نبوده که آبرومو برده

بارها بهش گفتما آبروی منو نبر😡

حالا وقنی میبیندشون انقدر مهربون باهاشون احوال پرسی میکنه

اه اه اه حرصم گرفته

جرات هم ندارم به هم باشگاهیاش توهین کنم وقتی تلفنی حرف میزنن

عقده شده برام😡😡😡😡😡😡

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

میخواد خودنمایی کنه!

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍

بگو رفتارش بی احترامیه به کسی که پشت خطه نگو ابرومو میبری اینو به جاش بگو

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...
1432
خوب وقتی شوهرت هست با دوستات حرف نزن  خیلی سخته؟

بابا اونا زنگ میزنن منم اهل دوست بازی نیستم بخدا

اونم چی بشه بزنگن

عزیزم هم کار ایشون اشتباهه هم شما،این برداشت را داشته باشید که همسرتون نمیخوان ثانیه ای از این کنار هم بودن را از دست بدن چرا وقتی سزکار هستن یا باشگاه تماس هاتون را نمیگیرید هیچوقت هیچکس و هیچ چیز را ب زندگی و همسرتون ارجح ندونید همون ادمها اگر یک روز زنگ بزنید و شوهرشون صداشون کنه مطمئن باشید شما را رها میکنند و میرن سزاغ همسرشون 

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
1476
بخدا انقدر خجالت کشیدم

خیلی بی ادبانه ست رفتارش حتی برادر کوچیک منم میذونه وقتی کسی حرف میزنه خوب نیست با صدای بلند حرف بزنه و بهتره صدای تلویزیون رو کم کنه 

کوروش بزرگ....بگذارید هرکس به آیین خویش باشد.  زنان را گرامی بدارید. فرودستان را دریابید. هرکس به تکلم قبیله خویش سخن بگوید. ادمی تنها در مقام خویش به منزلت خواهد رسید. گسستن زنجیرها ارزوی من است. رهایی بردگان و عزت بزرگان ارزوی من است. شکوه شب و حرمت خورشید را گرامی بداریم پس تا باشد شبهایتان به شادی باشد و روزهایتان رازدار رهایی باد...این فرمان من است...
بابا اونا زنگ میزنن منم اهل دوست بازی نیستم بخدا اونم چی بشه بزنگن

بهشون بگو ...خونه منم قانون داره ساعت ۷ ب بعد دوستام زنگ نمیزنن  ...گفتم پیام بدین ...شوهرت مهمه یا دوست؟؟،اگرم به موقع زنگ زدن شوهرت خونه بود  جواب نده وقتی رفت تماس بگیر

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
عزیزم هم کار ایشون اشتباهه هم شما،این برداشت را داشته باشید که همسرتون نمیخوان ثانیه ای از این کنار ...

اون همش کنترل بدسته

زیاد حرف نمیزنه که

تابحال جرات نکردم نمیدونم اگه منم این کارو بکنم اون برخوردش چجوریه؟

عه نکنیااااا زشته...یه مسله ب این کوچیکو بزرگ نکن

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

یه موقع با کسی داری صحبت می کنی و شوهرت حرف نزد بهش بگو خوشحالم کردی و بهت افتخار می کنم که حرفی نزدی که ابروم بره.من این جور رفتارت رو دوست دارم

لینکدونی های مذهبی ،به این آی دی در تل گرام،پیام بدید.sara78888
1457