2703
2553
عنوان

می خوام برم کیش 😍

492 بازدید | 40 پست

برای آخر هفته تصمیم گرفتیم با شوهرم دوتایی سه چهار روزه بریم.... با چه توری بریم بهتره؟ آب و هواش اونجا الان خیلی گرم نیس؟ 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حالا با تور نرفتیم چه جوریه خوبه؟ 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2456
2714
خب 

به جمالت.... 😁سوال پرسیدم

خوش بگذره ..با پول فراوان برین که اونجا همچی اف خورده ..عالیه ...گرم نیس شرجیه رطوبت زیاده ...🥰😉 لوازم آرایش رو حتما بخر اونجا جنسا عااالیه و با کیفت و مناسبه 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
کیش فیک ترکیه اس با هزینه ی برابری ترکیه خنده داره مگه نه 

یعنی هزینه اش یکیه.....؟ 

سه چهار روزه چقد میشه ترکیه؟ 

2706