1874
1823
عنوان

می خوام برم کیش 😍

420 بازدید | 40 پست

برای آخر هفته تصمیم گرفتیم با شوهرم دوتایی سه چهار روزه بریم.... با چه توری بریم بهتره؟ آب و هواش اونجا الان خیلی گرم نیس؟ 

هر جور می خوای باش فقط دورنگ نباش

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

خوش بگذره ..با پول فراوان برین که اونجا همچی اف خورده ..عالیه ...گرم نیس شرجیه رطوبت زیاده ...🥰😉 لوازم آرایش رو حتما بخر اونجا جنسا عااالیه و با کیفت و مناسبه 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
1826

بنظرم یه 15 یا20 روز دیگ صبر کنین فعلا هوا گرمه اذیت میشین

یاد بگیریم دمپایی دستشویی رو خیس نکنیم  جدیدن برای برقراری مکالمه با ادما باید کلیپ احمد ذوقی رو هم از بر باشی وگرنه نصف حرفاشونو نمیفهمی😂

منو با خودت ببر کیش کیش😀

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***
گرم که هس ولی خوش بگذره ما هر سال بهمن میریم معتدله یه بار تازه بهمنم گرم بود😂

منو همسرم عید برنامه داشتیم بریم 

اون موقع هوا خوبه؟؟؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

خوش باشید عزیزم، هوا گرمه، لباس خنک ببر،  تور معمولا فقط صبحانه داره، هزینه نهاروشام با خودتونه، حتما ساحل تفریحی برید، فروشگاهها روهم که یادت نره😉 خیلی خوش میگذره

📌 تاریخ ۹۹/۹/۹ با پسرم از ایران رفتم🛫 پیش بسوی ✈️همسرم و پدرومادرم🛬 زندگی زیباست تلاش کنید و باور داشته باشید که به آرزوهاتون میرسید🥰🧿😉🧿
1718