1507
1411
عنوان

می خوام برم کیش 😍

419 بازدید | 40 پست

برای آخر هفته تصمیم گرفتیم با شوهرم دوتایی سه چهار روزه بریم.... با چه توری بریم بهتره؟ آب و هواش اونجا الان خیلی گرم نیس؟ 

هر جور می خوای باش فقط دورنگ نباش

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
8

خوش بگذره ..با پول فراوان برین که اونجا همچی اف خورده ..عالیه ...گرم نیس شرجیه رطوبت زیاده ...🥰😉 لوازم آرایش رو حتما بخر اونجا جنسا عااالیه و با کیفت و مناسبه 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
1476
گرم که هس ولی خوش بگذره ما هر سال بهمن میریم معتدله یه بار تازه بهمنم گرم بود😂

منو همسرم عید برنامه داشتیم بریم 

اون موقع هوا خوبه؟؟؟

یه ممد دارم تاج سرههههه    از همه ممدا بهترههههه                         امید فردای منههههه                         چرا هی میگین جریا ممد چیه؟؟ جریان نداره شوهرمه😐😐عشق قشنگم همونجوری که یه روزی با عشق و علاقه شدیم واس همدیگه همینجوری با عشق بمونیم برای همدیگه           

خوش باشید عزیزم، هوا گرمه، لباس خنک ببر،  تور معمولا فقط صبحانه داره، هزینه نهاروشام با خودتونه، حتما ساحل تفریحی برید، فروشگاهها روهم که یادت نره😉 خیلی خوش میگذره

دلم آرامشی میخواهد از جنس خدا...
1508