2737
2734
عنوان

رابطه محدود

218 بازدید | 7 پست

مادرشوهرم یا خواهرشوهرم هر وقت زنگ میزنن حالمو بپرسن بهانه شونه فقط قصد دخالت تو زندگی ما رو دارن بعد خواهرشوهرمم ناتنی همش خودشو تنی حساب میکنه اخه یکی نیس بهش بگه تو رو سنن ؟ هر دفعه یه بهنانه ای برای جواب ندادن بهشون دارم یه جورایی خودمو ازشون دور میکنم اصلا هم زنگ نمیزنم چون اونا اصلا باهام خوب رفتار نکردن الان میگم نکنه یه وقت یه جایی زهرشونو بریزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم  این  خواهر  شوهر  ها عقده  چیو  دارن  دق چن ساله  شون  رو سر یه تازه  وارد  مظلوم  خالی  میکنن 

من که واگذار  میکنم  به خدا  خودم  هیچی  نمیگم 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

اگه همسرت رو تحت کنترل ندارن و به حرفشون نیست اهمیت نده

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

من که با چت جفتشونو شستم گذاشتم کنار از این به بعد مادرشوهرم خودشو جر هم بده باهاش صمیمی نمیشم. قبلا بخاطر شوهرم یا پدرشوهرم همش میبخشیدمش ولی دیگه تمومه. جاری هم ک عددی نیست بره گمشه

2738