2733
2734

چون ابروهام جاهاییش خالیه و یکم عجق وجقه

جایی رو میشناسید که کارشون خوووب باشه ..

چون اکثرجااایی که دیدم شبیه اجنه درست میککنن..میخام طبیعی باشه و کاربلد باشه که مطابق فرم صورت و حالت چشمام کارکنه😐😐😐

چقد توضیح دادم..😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم من بلدم‌واقعا هم کارش خوبه فقط آرایشگاهش اصفهانکه خیلیا رفتن پیشش حتی دختر کارخونه ناجی!بنظرمن کارش بیسته اگر دوست داشتی یسر برو کارشو ببین خواستی بگو شمارشو بدمت؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2731
https://www.instagram.com/eyebrow.club/?hl=en

این پیج رو ببین کاراشو دوست داری خودم نرفتم ولی دختر خاله ام رفته بود خوب شده بود ابروهاش خودشم خیلی راضی بود

لطفا نی نی منو یه صلوات مهمون کنید مهربونا  
مرسی لطفا ادرسشم بدین...فقط کارش مطمبنه؟!

آره گلم واقعا اگر مطمئن نبودم بهش نمیگفتم اصلا!خودمم منتظرم تمام بشه دوران بارداریم برم پیشش سریع خیلی ابروهای منم داغونه!من آدرسشوبلد نیستم بگم فقط میدونم اصفهانکه اگر میخوای شمارشو بدمت؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2738

سلام دوستان، من خودم دوتا دوستام رفتن پیش آرام ترکان همین دو هفته پیش، یه تکنیک جدیدتر اورده با دستگاه برند فی کار میکنه به اسم نانوبروز، ظریفتر از میکرو هست و ماندکاریش خیلی بالاتره، درحد دوساله، کلا میکرو زود میپره.

زده بودن من دیدمشون خیلی قشنگ و طبیعی بود اصا من نفهمیدم اول کار!خوم پیشش یماه پیش میکرو زدم که راضی بودم خیلی، اما الان تازگی نانوبروزو اورده بنظرم حتما این تکنیک جدیدو امتحان کن.خیلی طبیعی بود اون چیزی که من دیدم

واااای منم یهفتس زدم پیش ترکان نانوبروزو، دیدی چقد اوکی و طبیعیه؟؟ منکه خیلی دوسش داشتم، تازه الان بعد پوسته ریزیشه عالیه. مهم بعد پوسته ریزیشه که خوب باشه که این عاااالیه

میشه ببیتم لطفا؟! هزینه اش چقدر؟!

عزیزم هزینش ۶۰۰ بود. با دستگاه واقعی خود نانوبروز که برند فی هست کار میکنه. پیجشو دارم برین ببینین، این تکنیکو تازه اورده، چندتا پست اخرش نانوبروزه، هایلایتا نانوبروزش رو هم چک کنین اونجام میبینین. این آیدی رو داخل اینستا سرچ کنین، aramtorkan.brows

2706