1472
1459
عنوان

حسرت های روز عروسی

995 بازدید | 118 پست

یه چیزایی تو زندگی فقط یه بار اتفاق می افته...  هیچوقت تکرار نمیشه....خیلی بده "رویاها" تبدیل به" کاش" بشه.... . عروسیم خیلی ساده برگزار شد... همه توش نقش داشتن جز خودم... اون روزا چون دلگیر بودم از همه حرفی نمیزدم. مخالفت و اظهار نطر نمی کردم....الان که  فکر میکنم کاشکی مقابل همه وامیسادم..... حتی چیزای کوچک و ساده که براهمه عادیه حسرتم شدن...شما چی... همچین حالی بهتون دست داده؟ چرا؟؟

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

عالی بود فقط شوهرم دیر بهش شباش داد همه فک کردن من قهر کردم بیشورا

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
عالی بود فقط شوهرم دیر بهش شباش داد همه فک کردن من قهر کردم بیشورا

خوش به حالت.. خوشبخت باشی

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1475

خیلی زیاد . لباسمو که همیشه ارزوم بود بهترین باشه نبود باردار بودم حالم خوب نبود شوهرم آخر شب یه کار بدی کرد که یادم نمیره تو سالن هم خیلی راضی نبودم حیف شد

فرق روزهای خوب و بد زندگی اینه که روزهای بدرو همون موقع میفهمی اما روزای خوبو بعدها که خاطره میشه میفهمی...
کاش بیشتر میرقصیدم😔😔😔😔

من انقد عروسیم رقصیدم ک نگو الان فیلمو میبنم همش ازاول تااخر منم هیشکی نی😅😅😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
خيلي حسرت دارم ميگم كاش خيلي كارا رو ميكردم 

مثلا چی... من حتی گل هم نگرفتم انتخاب نکردم.. همسرم اورد....ساده ترین ارایشگاه روانتخاب کردم.. ولی خب همسرم قبول نکرد بد بهترین جا ولی باز خب ...حسرته دیگه

1444

حسرتهارو بزار کنار به گذشته نگا نکن الان لذت ببر از هر انچه داری و سعی کن بهترینهارو برای خودت داشته باشی گذشته بزار تو گذشته بمونه الانت رو با فکر کردن و حسرت خوردن خراب نکن 

تو برای من همه غرورمی من غرورمو رها نمیکنم

من خیلی چیزا تودلم مونده😔بدترینش لباس عروسم بود

اولین باری که دلت میشکنه ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی ، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی ، حال بدت رو به همه نشون میدی ، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه
آره😔حتی دسته گلمو خونمم خودم انتخاب نکردم حسرت همه چیزو ب دلم گذاشتن

منم

1474

یروز اومدن گفتن تالار گرفتیم ، یروز اومدن گفتن خونه گرفتیم منم عین اسکلا نگا میکردم الان میگم آخه چرا اعتراض نکردم عروسی من بود چرا خواهرشوهرم باید انتخاب میکرد همه چیزو

الهی ...همه تووووووو
مثلا چی... من حتی گل هم نگرفتم انتخاب نکردم.. همسرم اورد....ساده ترین ارایشگاه روانتخاب کردم.. ولی خ ...

مثلا اينكه كاشكي ناخونامو ميكاشتم كه وسط عروسي در نيان كاش كمي رقص تمرين ميكردم كه تو عروسيم برقصم كاش آرايشگاه بهتري انتخاب ميكردم 

♥️بانوي لر♥️
حسرتهارو بزار کنار به گذشته نگا نکن الان لذت ببر از هر انچه داری و سعی کن بهترینهارو برای خودت داشته ...

درسته ولی بعضی چیزا یه بار اتفاق می افته

1331