2703
2553
عنوان

خانما شما کی به بچه داری عادت کردید

445 بازدید | 33 پست

من الان بچم هفت ماهششه هنوز نمیتونم این تغییر رو بپذیرم. خوابش که بده . همش فک میکنم بزرگ بشه بدتر میشه و من دیگه هیچ وقت مال خودم نیستم و زندگی دو نفره دیگه تموم شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب زندگی دو نفره تموم شد دیگه 😬

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2714

نه عزیزم شما هنوز هم میتونی به خودت برسی و با همسرت باشی کم کم درست میشه 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

بنظرم به یکسال که برسه دیگه عادت به حضورش کنید!بعدم بیشتر بتونید دونفره برید بیرون البته اگر کسی نگهش داره!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

خواهرم میگه اوایل این فکر میاد سراغت ولی بعد واسه این روزا دلت تنگ میشه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
بله دیگه زندگی دونفره تععععططططیله تا بچه بره مهد یا مدرسه

حتی بره مهد و مدرسه و دانشگاه و ازدواجم کنه دیگه اون دو نفره های قبل تکرار نمیشه 

با بچه دار شدن ادم اجازه میده تصفش قلبش بیرون بتپه 

2706