1464
1521
عنوان

رابطه منو همسرم

582 بازدید | 21 پست

ما از سال96باهمیم الانم ازدواج کردیم دیگ خوب اخلاقیات همو میشناسیم از نظر اقتصادی درجه یک نیستیم خیلی معمولی در حدگذر میگذرونیم،و منم اززندگیم از همسرم خیلی راضیم، خیلی وقت پیش از مجردی نی نی سایتو دنبال میکنم ولی سه ماهه عضو شدم، اینجا خیلیا از شوهر و خانواده شوهر گله دارن دیگ بحق یا ناحقشو خودشون میدونن و خدا، حالا من ازتون میخام بمن بگید چیکار کنم تا ی روزی منم جز این شاکیا نباشم و همیشه همینجور بمونیم اونایی ک بعد چنسال هنوز راضین از تجربیاتشون بمن بگن لطفا

سپاس عزیزان❤

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1473

اول همیشه احترام شوهرتو حفظ کن تا متقابلا احترامت حفظ بشه.

حرمتا رو رعایت کنین. اجازه نده بعضی چیزا قبحش بریز ه و عادی شه بینتون.

تو کارا و زندگی خونواده شوهر دخالت نکن نظر نده تا اونام به خودشون اجازه دخالت ندن.

همیشه باهاشون با احترام برخورد کن و هیچی هیچی از خودت و زندگیت پیششون نگو

به جزئیاتی که هیچ سودی واسه زندگیت ندارن، اهمیت نده( مثلا خواهر شوهرم چرا  بد نگام کرد😅 و....)   در هر حالتی حتی خدای نکرده  اوج دعوا احترام و عفت کلام رو  بین خودت و همسرت رعایت کن،  این خیییییلی مهمه.

برای پیشرفتت تلاش کن، امّااا  از داشته هات غافل نشو  و لذت ببر.😍😍😍

برای افزایش عشق در زندگی، هیچ وقت دیر نیست، فقط باید روشِ جدید را بیاموزید( کتابِ  مردان مریخی👨 زنانِ ونوسی👸) با مطالعه ی این کتاب  برای داشتن زندگی باعشق  تلاش کنیم😍😍
احترام  نگه دار پشت سرشون پیشهمسرت نگو زیادی قاطی نشو با خانواده همسر  تعادل‌

بعضی وقتا ک عصبیم و مقصرم میگم ولی همسرم هیچی نمیگ منم کوتاه میام

مورد اخر خیلی کارسازه👌

ممنون عزیزم

1432
حد خودتو نگه دار.. به همه احترام بذار تا بهت احترام بذارن..

کلا با اقوام شوهر قاطی نمیشم با اینک ادما خوبین بی احترامی نبینم احترامشونم نگه میدارم

ممنون عزیزم

اول همیشه احترام شوهرتو حفظ کن تا متقابلا احترامت حفظ بشه. حرمتا رو رعایت کنین. اجازه نده بعضی چیزا ...

عزیزدلی مرسی از حرفا قشنگت چشم

فک کنم قسمت جذابش برا من همین موضوع شوهرومادرشوهری تاپیکاشه😀 مرسی عزیزم

آره جذابه ولی من خودم هروقت تاپیک مادرشوهر میخونم یاد بدیای مادرشوهر خودم میفتم حالم گرفته میشم یا تاپیک شوهر میخونم فکرم درگیر میشه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
به جزئیاتی که هیچ سودی واسه زندگیت ندارن، اهمیت نده( مثلا خواهر شوهرم چرا  بد نگام کرد😅 و....) ...

دقیقا بعضی وقتا ب همینا توجه میکنم و غرمیزنم🙈😀

کاش بتونم و هیچوقت کم نیارم 

ممنون مهربون

1474

اول از همه از هیچ کسی مخصوصا خانواده همسرت هیییچ توقعی نداشته باشی

خودتو با جاریها، و عروسهای دیگه فامیل مقایسه نکنی

اولویت اول همیشه خانواده همسرت باشن، 

رفت و آمدهات نه خیلی زیاد باشه و نه خیلی کم،

رفتارت با هاشون‌متعادل باشه، نه زیاد مهربون و از خودگذشتگی وحشتناک بکن و نه زیاد خشک و نظامی باش

همیشه احترام بذار، حرفی بهت زدن بگو درسته حق با شماست

نصیحتت کردن بگو چشم، ولی کار خودت بکن 😁

برای مادیات ارزش قائل نشو. تولد خانواده همسر رو فرانوش نکن. 

از بیرون اومدن احترام بذار و از جات پاشو و برای دست دادن و احوال پرسی منتظر تباش اونا بیان سمتت تو برو سمتشون

پیش اونا به همسرت بی نهایت احترام بذار. من هنیشه با پاش بلند میشم. خواست بره بیرون بدرقه اش میکنم. همیشه اسمشو تنها صدا نمیزنم. میگم آقا.

خیلی چیزای دیگا هست

من هنه ایناارو رعایت میکنمو خیلی دوسم دارن و هیچوقت نه بحثمون شده نه دلخور شدم ازشون. و همینطور اونا. بهم خیلی اخترام میذارن

دقیقا بعضی وقتا ب همینا توجه میکنم و غرمیزنم🙈😀 کاش بتونم و هیچوقت کم نیارم  ممنون مهربون

بعضی وقتا که برای همه پیش میاد😉 مهم اینه که زیادی  رو روالِ زندگیت تاثیر نذاره.

برات آرزوی خوشبختی میکنم🙏😍

برای افزایش عشق در زندگی، هیچ وقت دیر نیست، فقط باید روشِ جدید را بیاموزید( کتابِ  مردان مریخی👨 زنانِ ونوسی👸) با مطالعه ی این کتاب  برای داشتن زندگی باعشق  تلاش کنیم😍😍
هیچوقت بین مادر وشوهرت ویا داداشاش خواهراش دخالت نکن ،من اصلا خودموقاطی مسائل  خانوادگیشون نمیک ...

من کلا هیــــــــچ کارشون ندارم برا همینم هست تا حالا تو رو هم نموندیم و حرمتا نشکوندیم کلا سعی میکنم بینشون شنونده باشم تا گوینده،کارت درسته عزیزم

آره جذابه ولی من خودم هروقت تاپیک مادرشوهر میخونم یاد بدیای مادرشوهر خودم میفتم حالم گرفته میشم یا ت ...

الهی عزیزدلم انشاالله ک از حالا ببعدو فقط خوش باشی و راضی هیچوقتم کسی نتونه ناراحتت کنه

1514