2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کیست چیه ؟ توده است؟ اصلا توده چیه کلا هرچی مریضی درمورد سینه است میشه یکی توضیح بده

هر زنی و دختری باید هر سال سونو سینه کنه. اکثرا هم کیست دارن که طبیعیه. یک وقت سونو حتما بگیر

هر زنی و دختری باید هر سال سونو سینه کنه. اکثرا هم کیست دارن که طبیعیه. یک وقت سونو حتما بگیر

اینایی که کارشون به عمل و شیمی درمانی میکشه چطوریه خودشون متوجه میشن علایم داره یه سوال دیگه اشعه سونوگرافی واسه سینه بد نیست مثلا باعث سرطان نمیشه من خیلی میترسم اصلا هیجی نمیدونم فقط میترسم 

اینایی که کارشون به عمل و شیمی درمانی میکشه چطوریه خودشون متوجه میشن علایم داره یه سوال دیگه اشعه سو ...

اونا تومور هست نه کیست هر چی زودتر هم تشخیص داده بشه راحت تر درمان میشه. و موفقیت بیشتر پس باز باید سونو کنی. سونو اشعه نداره امواج صوتیه. ضرر نداره این همه جنین هم سونو میشه مشکلی نیست

کیست چیه ؟ توده است؟ اصلا توده چیه کلا هرچی مریضی درمورد سینه است میشه یکی توضیح بده

عزیزم کیست وقتی توی سینه باشه اگر اندازه  ای باشه که زیر دست احساسش کنی معمولا بالمس کردن جابجا میشن اما توده های بدخیم معمولا سفت تر هستن و جابجا هم نمیشن خیلی سریع هم بافت سینه و زیربغل رو درگیر میکنن . برای هر دوتاش بهتره که یه دکتر فوق تخصص سینه انتخاب کنید تا تحت درمان باشید بعضی وقتا راه هایی دارن که کیست هم خوب میشه. من خودم 4 تا کیست توی یکی از سینه هام دارم که تحت نظر دکتر اعظم صلاتی هستم خیلی راضیم ازشون اگر بخوای مشاوره آنلاین هم دارن توی گوگل باید سرچ کنی دکتر اعظم صلاتی سایتش میاد ... من افراد زیادی رو دیدم پیش ایشون میرفتن و بهبود پیدا کردن

2706