2737
2734
عنوان

تولد

251 بازدید | 61 پست

سلام خانوما شام برای تولد چی پیشنهاد میدین برای تقریبا ۸۰.۹۰ نفر یا ۱۰۰ نفر مهمون البته با بجه هاشون این تعداد میشن.یه چیزی باشه که هم به صرفه باشه هم اسون هم با ابرو 

تولد که معمولا ساندویچ الویع و ساندویج مرغو ازینجور چیزا میزارن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واسه این تعداد باید از بیرون سفارش بدی 

من خودم تا 35نفرو همیشه دومدل غذا میذارم

اما تعدا شما زیاده اذیت میشی 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
واسه این تعداد باید از بیرون سفارش بدی  من خودم تا 35نفرو همیشه دومدل غذا میذارم اما تعدا شما ...

من خودم تنها هستم کمکی هم ندارم.تولد پسرم برج ۹ هس.ولی خب میخام ببینم چنده میشه از الان پولی بزارم کنار کم کم.بعد از بیرون هزینم خیلی زیاد میشه.نمیتونم از پسش بر بیام یه چیزی میخام ک هم زشت نباشه هم اسون هم به صرفه ک وسایل بگیرم تو خونه درست کنم

2738
من خودم تنها هستم کمکی هم ندارم.تولد پسرم برج ۹ هس.ولی خب میخام ببینم چنده میشه از الان پولی بزارم ک ...

خب اخه واسه شام که نمیشه غذای سبک بدی مثه الویه و سالادماکارونی 

لااقل تولد رو عصرونه بگیر و غذای سبک بده 

چون به هرحال غذای اماده بگیری یا اینکه خودت مواد اولیه بگیری و غذا درستکنی فرق چندانی تو قیمت نداره 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
ساندویج الویه ناجور نیس ینی زشت نمیشه اخه مهمونا دوستام هستن خونواده شوهرم خونواده خودم چن تا همسایه ...

والاانقدددمی خورن که واسه چیزدیگه جاندارن

من خودم هشتادتاهمون داشتم خواهرمم بیست سی تا هردوتامون الویه دادیم

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
2706