2733
2734

کاری نمیشه کرد. هر بچه خصوصیات خودش رو داره.

فقط اگه مطمئنی که فقط برای صدا و نور بیدار . و گرسنه و مریض نیست. بی توجه باش و تشویقش نکن. یاد می گیره.  بیدار هم شد فقط نگاه کنه و گریه نکنه

کاری نمیشه کرد. هر بچه خصوصیات خودش رو داره. فقط اگه مطمئنی که فقط برای صدا و نور بیدار . و گرسنه و ...

والا شیر میخوره اما بغضی وقتا جیغ میزنه و یه پیچی میده به من خودش ک قرمز میشه میگه بغلم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا شیر میخوره اما بغضی وقتا جیغ میزنه و یه پیچی میده به من خودش ک قرمز میشه میگه بغلم کن

خب آدم بزرگ هم گریه کنه صورتش یه تغییری میکنه. یا وقت دفع تغییری توی صورت و شکم همه دیده میشه. منتها ما خیلی روی نوزاد حساسیم برامون جلب توجه می کنه.

خیلی گریه های نوزاد بی دلیله . باید یاد بگیری کی بغل کنی در خور رفع نیاز. در غیر اینصورت نوزاد یاد می گیره هر وقت حوصله اش ررفت یه نق بزنه و بدون بغلش کنن. نوزاد هم که بیکاره کلا نق نقو و گریه او میشه. پس ببین کی نیازه بغلش کن.

2728