2726
عنوان

خانوما😔

123 بازدید | 19 پست

چیکارکنم زودزایمان کنم خسته شدم 38هفته و3روزمه،میخوام طبیعی زایمان کنم اماهیچ علایمی ندارممممم،نزدیکی پیاده روی پله همشوامتحان کردم امانی نیم جاش راحته😖

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍
فقط پياده روي بايد كني عزيزم ! وقتش بشه مياد ديگه عجله نكن 

اخه هرشب خوابشومیبینم دل تنگشم خیلیییی میخوان بغلم بگیرمش😭

نفسم عمرم زندگیم وجودم دلخوشیم پاره ی تنم فقط پسرم.خاله هاصلوات میفرستین سالم وسلامت بیادبغلم؟حاجتتون روا😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الهییییییییییییییی سعی کن صبوری کنی  تا درد طبیعی بیاد سراغت  وگرنه بری معاینه و ... کار ...

معاینه رفتم هفته ی پیش یک سانت بودم😏

سلام عزیزم ببین پیاده روی کن بهترین کاره . 

زانوام ازبین رفته زیادپیاده روی میکنم اما نمیاد😏

من ی هفته پیاده روی کردم آخرش ۴۲ هفتگی بدنیا اومد

تت42میمیرمممممم من😭😭😭😭😭😭😭

خب چرا نمیری دکتر بهت روغن کرچک بده یا زعفران رحمت ک ۱ سانت بازه . 

روغن کرچک وچیکارکنم بخورم؟

آره دیگه دکتر میده بخوریش رحمت باز بشه درد بیاد سراغت البته زیر نظر دکتر

نمیشه دهانه رحم وبااون روغن ماساژداد؟

2706