2726
عنوان

میشه تو بارداری با هواپیما رفت دبی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30614 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

استارتر رفتی دبی ؟؟؟؟؟؟؟

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
بابا دوبی که یه ساعت راهه من تو ماه 6از ایران تا کانادا اومدم فکرش رو کنید دوروز تو هواپیما بودم!!!

واقعا؟؟؟ الانم میشه؟ آخه من میخام ۴ ماهگی برم کانادا الان ۳ ماهم تموم نشده، ولی همش میترسم تو فردگاه بهم گیر بدن

مامان ایرسا عزیز نمی خوام نگرانت کنم چون شرایط فیزیکی و بدن همه آدمها با هم متفاوته . من پارسال دکت ...

سلام متاسفانه من هم بعد برگشت از سفر کیش درست یک روز بعد تو ۱۵ هفتگی درد شدید کمر گرفتم..و جنینم با درد فراوان سقط شد..پزشکم گفت بخاطر تعییر فشار هواپیما بوده..هم آسیب جسمی هم روحی خوردم.

مامانایی که برای سیسمونی دبی رفتن....... از کدوم مرکز خرید بیشتر خرید کردین ؟ من میخوام همه سیسمو ...

مگه دبی ارزون تره چیزاش؟یا شبک تره؟چه برتری ای داره که با این شرایط بخواین برین سفر با هواپیما ؟

من با پرواز رفتم و یک ساعت هم بیشتر نبود و با اون اشعه ایکس که از اشعه رادیولوژی که در بارداری ممنوعه در پرواز چند بار در معرض اشعه ایکس قرار میگیرید که امکان نقص عضو جنن پیدا میکنید. اما من با این در ماه چهارم یا پنجم بود پرواز کردم ولی بچم سقط شد و دکترم گفت بهت گفته بودم با هواپیما نرو.... چون دکترم گفت بود اکر کار مهمی داری با ماشین شخصی همسرت برو اونم راه نزدیک و هر چند دقیقه توقف کن ولی من گوش نکردم و من موندم شوهرم که افسردگی گرفته و خودمم هر روز با عذاب وجدان بیدار میشم