2737
2739
عنوان

شوهر بي چشم روي من

512 بازدید | 28 پست

بچم جسمي ضعيفه ميل ب غذا نداره چندروزم مريض شده امروز برديمش دكتر اومديم خونه هرچي از دهنش دراومده بار من كرده(فحش نه) همش منو مقصر ميدونه بخدا ب بچم غذا ميدم نميخوره چند روزه مريضه كمبود خواب گرفتم همش بغلمه هركاري هم ميكنم باز ميگه تو مقصري بچم ضعيفه اخه گناه منه بدبخت چيه امروز دكتره كلي دارو داد كه وزن بگيره شوهرم منو ميبينه انگار قاتل ميبينه خيلي دلم شكسته😢😞😞😞

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نچ ای بابا

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
2731

اهميت نده ! تو مادري معلومه كه دل نداري بچت اينجوري شه ! بهش سانستول بده اشتها آوره ! غذاهاشو تزيين عروسكي كن به وجد بياد براي خوردنش - ماكاروني خيلي خوبه - مجبورش نكن براي غذا خوردن فراري ميشه بزار هروقت گشنش شد بياد سراغ غذا - آبميوه بده بهش جون بگيره

2738

به دل نگیر.کلا بچه که کم وزنه شوهر که هیچ همه عالم وآدم مادر رو مقصر میبینن

منم بچم خیلی بدغذا بود.لاغر.همه منو مقصر میدونستن

حالا ماشاءالله قدبلند وچهارشونس.

میگن چی کار کردی.

همین که محیطمو جدا کردم واز آدمای دوروبرم جدا شدم ،بچم با اشتها شد.

حالا مواظبم چاق نشه

اهميت نده ! تو مادري معلومه كه دل نداري بچت اينجوري شه ! بهش سانستول بده اشتها آوره ! غذاهاشو تزيين ...

بخدا چشام پر اشكه

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2706