1608
1605

سلام.دوستان من ماشینم ازاین دوقلوهاس.میخوام تمام اتومات بگیرم دودلم یکی اینکه میگم مستاجریم یه خونه بریم نشه وصلش کنم مثلاجاشونداشته باشه چیکارکنم؟بعداینم ک مثلامیشه چندتیکه لباس شست باهاش چهارپنج تیکه بندازم یابایدحتما پرشه..ممنون

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

دست خودته می تونی کمتر بندازی ولی اونطوری مصرف برقت بیشتر میشه مثلا من گاهی اوقات لباسهای سفیدو با هم میندازم شاید 3 تا مثلا

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 خدا جونم نزار انتظارم از 7 سال بگذره کمکم کن قبل تاریخ عقدمون منم واقعی تیکر بارداری بزنم 🙏🙏🙏یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید ❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
1522

همه خونه ها حداقل یه جا واسه لباسشویی و اینا دارن دیگه حتما، مگه میشه نباشه؟! اگه توانایی اش رو داری حتما بخر و این که آره لباسشویی های جدید بر اساس وزن لباس، آب استفاده میکنه پس فرق نمیکنه 

جا نخواهم زد! خستگی ام را در آغوش خواهم کشید و مصمم تر از همیشه، ادامه خواهم داد...                     این خاصیت من است؛ که مشکلاتم را شبیه به انگیزه می بینم و به لطف سختی های مسیر، هر روز قوی تر میشوم! نه جا می زنم نه کم می آورم، می ایستم و ادامه می دهم...                                                                           دوام می آورم و موفق می شوم...   
پرشه بهتره همه ی خونه هاهم جاشوداره

قیمتش چنده؟

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
8
ازین لباس شویی ها بخر فوقولادس

قیمتش چقده ؟

بزار به امید خدا رفتی خونه خودت اتومات بخر

اونکه اره اما خب شایدتاصدسال دیگم خونه دارنشدم😢دیشب دوتاتشت لباس شستم کمرم شکست..بااین لباسشویی دوقلوهم دلم نمیخواداصن بزنمش ب برق

1563
وای خدا ماشین دوقلو خیلی سخته حتما اتومات بخر  هر جا بری شاید جای ماشین ظرف شویی نداشته باشه ...

عزیزم قیمتش چنده