2410
2553
عنوان

داستان بارداری من(ناامیداش بیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 102156 بازدید | 918 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزه دلم

عزیزم خوندم و کلی اشک ریختم خدا بهت نظر کرده اگه یادت اومدم برای منم دعا کن من یک دختر دارم ولی بیصبرانه دومی رو میخوام خیلی دیر کردم و الان پشیمونم..... خدا دختر نازتو حفظ کنه برات..

راستی بارداریت تو چند سالگی بود؟؟؟

عزیزم خوندم و کلی اشک ریختم خدا بهت نظر کرده اگه یادت اومدم برای منم دعا کن من یک دختر دارم ولی بیصب ...

سلام عزیزم خوبی؟

حالا باز خداروشکر یکی داری انشالاه به زودی دومی هم میاد

من درسن39سالگی باردار شدممممممم

2720
عزیز دلم خداروشکرر... 😭چقد سختهههه....خدا خودش سختیاتو جبران کنه.. انشالله گل دخترتو حفظ کنه‌... ...

مرسی عزیزه دلممم

نی نی شما رو هم در پناه خودش بگیره

2714

عزیزم من با خوندن تک تک جملاتت اشک ریختم از ته دل

منم یک ساله منتظرم 

خواهش میکنم تو نمازت، موقع شیر دادن من چشم انتظارو هم دعاکن 

خدا دختر گلتو برات نگه داره خیلی برات خوشحال شدم و برای سختی هایی که کشیدی از صمیم قلبم ناراحت شدم و گریه کردم

توروخدا منم دعاکن

عزیزم من با خوندن تک تک جملاتت اشک ریختم از ته دل منم یک ساله منتظرم  خواهش میکنم تو نمازت، م ...

سلام عزیزمممممم خوبی مرسی که سر زدی به تاپیکم مطمین باش مادر میشی زودتر ازاونچه فکرشوووووووووووووبکنی

همش اشک ریختم با نوشتهات .. با تمام‌وجود درکت میکنم من امروز ۹ سال تموم شد دارم میرم ده سال ... ک منتظر نی نی هستم‌منتظر بی بی مثبت .... از دخترت بخاه برا منم‌دها کنه ک خدا بهم یه فرشته کوچولو بده 

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🫀من
همش اشک ریختم با نوشتهات .. با تمام‌وجود درکت میکنم من امروز ۹ سال تموم شد دارم میرم ده سال ... ک من ...

عزیزه دلم چقدر ناراحت شدمممممممممممم پس منو میفهمی که چی کشیدیم باهم

ولی دیدی آخرش خوب شد دیدی آخرش اونی که خواستم شد؟

پس امید داشته باش میشهههههههههههه مطمینم

2706