2726
عنوان

داستان بارداری من(ناامیداش بیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 102676 بازدید | 918 پست

اسی وای چقد گریه کردم مخصوصا اونجا که خواهرتون گفته بودن حتما بارداری 

آخرش خیلی خوشحال شدم خوشحالم خدا یه نی نی بهت داده انشاءالله زیر سایه خودتون بزرگ بشه 

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر گریه کردم‌ خدا رو شکر که مادر شدی.

😭😭😭😭😭😭

امید بخدا.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2728
چقدر گریه کردم‌ خدا رو شکر که مادر شدی. 😭😭😭😭😭😭 امید بخدا.

مرسی عزیزه دلمممممممم زندگیه دیگه کاریش نمیشه کرد 

اسی وای چقد گریه کردم مخصوصا اونجا که خواهرتون گفته بودن حتما بارداری  آخرش خیلی خوشحال شدم خو ...

مرسی عزیزه دلم

بله عزیزانمممممممممممم ناممکن توذهن منو وتوه انسانه!! ما مخلوقیم درک نمیکنیم عجولیم ناامیدیمممممممم ...

استارتر خدا نينتو حفظك ن هبا خوندن ماجراي بارداريت سركار همينجوري گريه كردم  ترسيدم بقيه متوجه بشن پاشدم رفتم دستشويي 

كاملا حاتو ميفهمم براي ماهم دعا كن خيلي دلم گرفته وشكسته خيلي نااميدم

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
استارتر خدا نينتو حفظك ن هبا خوندن ماجراي بارداريت سركار همينجوري گريه كردم  ترسيدم بقيه متوجه ...

سلام عزیزمممممممممم بمیرم که ناراحت شدی عزیزه دلمممممممممممم

نگران نباششش این تاپیک فقط برای اینه بدونی ناممکن هم ممکن نمیشههههه امیدتو از دست ندههههههههههههه مطمین باش بارداری میشی

سلااام

منم ی زنم ک یازده ساله منتظرم

هی شکستم و هی پا شدم وایستادم

از ۱۹ سالگی دنبال بچه دار شدنم

موهای سر خودم و عزیز دلم سفید شد(اون روز ی موی سفید روی سینش دیدم)

در و دیوار ساکت خونه رو نگاه می کنم و اشک می ریزم

ترحم دیگران رو می بینم و تلخ؛ لبخند میزنم

از یکنواختی زندگیم می ترسم

از اینکه شوهرم خسته بشه می ترسم

از اینکه یائسه بشم می ترسم

از اینکه مجبور بشم عشقم رو با کس دیگه ای تقسیم کنم می ترسم

اما...اما....با همممممه ی این ترس ها و شکست ها

شدیدا امیدوارم

برام دعا کنید

ب حرمت دلهای شکستتون برام دعا کنید

منم دعا می کنم هییییچ زنی با مادر نشدن امتحان نشه

انتظار خیییییلی سخته

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
سلااام منم ی زنم ک یازده ساله منتظرم هی شکستم و هی پا شدم وایستادم از ۱۹ سالگی دنبال بچه دار شدنم ...

عزیزه دلم ناراحت چی هستی دیدی که برای من اتفاق افتادددددددددددد برای توهم می افته به وقتش امید داشته باش

چقد سختی کشیدی اولین باری بود که باتمام وجود تو تاپیک اشک ریختم خداروشکر که الان مادری.براما منتظرا ...

سلام عزیزممممممممممم فقط خواستم بگم در ناامیدی بسی امید است صبر کن قول میدم مادر میشی

ببخشید استارتر خواستم منم به نوبه خودم بگم بلاخره بعد از سختی امید هست.شرمنده تو تاپیکت گذاشتم

راحت باش عزیزم دقیقا باهات موافقم 

2706