1507
1520
عنوان

داستان بارداری من(ناامیداش بیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 36701 بازدید | 804 پست
چقد سختی کشیدی اولین باری بود که باتمام وجود تو تاپیک اشک ریختم خداروشکر که الان مادری.براما منتظرا ...

سلام عزیزممممممممممم فقط خواستم بگم در ناامیدی بسی امید است صبر کن قول میدم مادر میشی

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

ببخشید استارتر خواستم منم به نوبه خودم بگم بلاخره بعد از سختی امید هست.شرمنده تو تاپیکت گذاشتم

راحت باش عزیزم دقیقا باهات موافقم 

1475
مرسی عزیزه دلم

عزیزم خوندم و کلی اشک ریختم خدا بهت نظر کرده اگه یادت اومدم برای منم دعا کن من یک دختر دارم ولی بیصبرانه دومی رو میخوام خیلی دیر کردم و الان پشیمونم..... خدا دختر نازتو حفظ کنه برات..

راستی بارداریت تو چند سالگی بود؟؟؟

عزیزم خوندم و کلی اشک ریختم خدا بهت نظر کرده اگه یادت اومدم برای منم دعا کن من یک دختر دارم ولی بیصب ...

سلام عزیزم خوبی؟

حالا باز خداروشکر یکی داری انشالاه به زودی دومی هم میاد

من درسن39سالگی باردار شدممممممم

8

عزیز دلم خداروشکرر...

😭چقد سختهههه....خدا خودش سختیاتو جبران کنه..

انشالله گل دخترتو حفظ کنه‌...

التماس دعا عزیزم

هنوز مادر نشدم،اما میدانم خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا درآغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم.بیا و درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخوای از روی پدرت هم خجالت میکشم عزیزم.اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم،هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت سختی کشیدم،بی منت!اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمیاورد.عزیزترین آرزوهایم بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
عزیز دلم خداروشکرر... 😭چقد سختهههه....خدا خودش سختیاتو جبران کنه.. انشالله گل دخترتو حفظ کنه‌... ...

مرسی عزیزه دلممم

نی نی شما رو هم در پناه خودش بگیره

مرسی عزیزه دلممم نی نی شما رو هم در پناه خودش بگیره

مرسی جانم ولی من نی نی ندارم😊

هنوز مادر نشدم،اما میدانم خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا درآغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم.بیا و درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش را بخوای از روی پدرت هم خجالت میکشم عزیزم.اینجا برای داشتنت دست به هر کاری زدم،هزار درد را متحمل شدم.من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت سختی کشیدم،بی منت!اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر به حساب نمیاورد.عزیزترین آرزوهایم بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
1396

عزیزم من با خوندن تک تک جملاتت اشک ریختم از ته دل

منم یک ساله منتظرم 

خواهش میکنم تو نمازت، موقع شیر دادن من چشم انتظارو هم دعاکن 

خدا دختر گلتو برات نگه داره خیلی برات خوشحال شدم و برای سختی هایی که کشیدی از صمیم قلبم ناراحت شدم و گریه کردم

توروخدا منم دعاکن

خدایا..! به منم یه نی نیِ سالم و خوشگل هدیه بده لطفا👶🌹😍
عزیزم من با خوندن تک تک جملاتت اشک ریختم از ته دل منم یک ساله منتظرم  خواهش میکنم تو نمازت، م ...

سلام عزیزمممممم خوبی مرسی که سر زدی به تاپیکم مطمین باش مادر میشی زودتر ازاونچه فکرشوووووووووووووبکنی

همش اشک ریختم با نوشتهات .. با تمام‌وجود درکت میکنم من امروز ۹ سال تموم شد دارم میرم ده سال ... ک منتظر نی نی هستم‌منتظر بی بی مثبت .... از دخترت بخاه برا منم‌دها کنه ک خدا بهم یه فرشته کوچولو بده 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر شدم 😍..خدایا شکرت..هزاران مرتبه شکر❤لطفا برا واقعی شدن امضام دعا کنید😍
همش اشک ریختم با نوشتهات .. با تمام‌وجود درکت میکنم من امروز ۹ سال تموم شد دارم میرم ده سال ... ک من ...

عزیزه دلم چقدر ناراحت شدمممممممممممم پس منو میفهمی که چی کشیدیم باهم

ولی دیدی آخرش خوب شد دیدی آخرش اونی که خواستم شد؟

پس امید داشته باش میشهههههههههههه مطمینم

1514