2737
2734

وقتی میاد حالش چطوره؟ 

پرخاشگری و داد و بیداد نمیکنه؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

پسردایی من میره انگار اکس دادن بهش شاد و سرحال و بمب

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن عزیزم   ی کم  بداخلاقه  اولش   میگه چرا   من با سرویس میام   بچه  ها  هنوز   مدرسه  هستن 😐  برعکسه ...البته  چند روز اول   مربیش   میگفت  کم حرف و ساکته   باهاش  صحبت کردم  مربیشم  هواشو داره   الان  خیلی بهتره

گر  تو  با  بد،  بد کنی  پس  فرق  چیست؟

پسرم همش میگه نمیزارن بازی کنیم زیاد

تا یکم شادی کنیم میگه دوربین نگاه کنید مدیر میبینه دعوا میکنه ها

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
پسرم همش میگه نمیزارن بازی کنیم زیاد تا یکم شادی کنیم میگه دوربین نگاه کنید مدیر میبینه دعوا میکنه ...

حق دارن  خب  عزیزم  دارن  برای مدرسه  آماده میکنن بچه هارو ...محیط  پیش دبستان  با مهد کودک فرق داره.. 

2738
مگه مشق دارن ☹ به دختر من مسقی نمیدن فقط آخر هفته ۲ صفحه پلی کپی میاره خونه همین  مهد کودک میره ...

اره بهشون مشق میدن هر روز یه صفحه از حروف الفبا رو مینویسن یا ریاضی یک دو سه رو

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
مگه مشق دارن ☹ به دختر من مسقی نمیدن فقط آخر هفته ۲ صفحه پلی کپی میاره خونه همین  مهد کودک میره ...

دختر منم  مشق  نداره  عزیزم ...تازه  پارسال  بخشنامه  اومد   ک ب اول  تا سوم  ابتدایی اصلا  نباید  مشق بگن

حق دارن  خب  عزیزم  دارن  برای مدرسه  آماده میکنن بچه هارو ...محیط  پی ...

خوب اخه این چه حرفیه 

خودش توان نداره کنترلشون کنه که دائم تهدیدشون میکنه؟ 

2706