2737
2734
عنوان

ای وی اف با بیمه نیروی مسلح

129 بازدید | 9 پست

کسی انجام داده با بیمه نیروهای مسلح؟ هزینش چقدر شد؟ و اینکه چقدرشو بیمه ریخت حساب سرپرست ؟ هزینه ای یو ای رو داد هر چهار بار که انجام دادم ولی ای وی اف رو نمیدونم میده یا نه 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

من بیمه تامین اجتماعی داشتم.

هزینمم تومرکز دولیت باداروهام حدود۵میلیون شده

شایدم یکم بیشتر

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من بیمه تامین اجتماعی داشتم. هزینمم تومرکز دولیت باداروهام حدود۵میلیون شده شایدم یکم بیشتر

مراکز دولتی خیلی دیر وقت میدن ولی خصوصی هم شنیدم ۱۳ میلیون میشه 

مراکز دولتی خیلی دیر وقت میدن ولی خصوصی هم شنیدم ۱۳ میلیون میشه 

نه وقتش دیرنیسن.

من مرکز ناباروری یزد میرفتم.صب زود میرقتم تونوبت و تا ظهر کارم انجام میشد.

وقتیم ک دارو تزریق میکردم برا پانکچر اول ازهمه مارو ویزیت میکردن

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

[QUOTE=107328712]نه وقتش دیرنیسن. من مرکز ناباروری یزد میرفتم.صب زود میرقتم تونوبت و تا ظهر کارم انجام میشد. وقتیم ...[/QUOT منظورم اینکه الان من زنگ میزنم برا نوبت گرفتن برا سه چهار ماه بعد نوبت میدن خودتونم ساکن یزد هستین ؟

2738
[QUOTE=107328712]نه وقتش دیرنیسن. من مرکز ناباروری یزد میرفتم.صب زود میرقتم تونوبت و تا ظهر کارم انج ...

☝️☝️☝️☝️ بالا رو بخون 

[QUOTE=107328712]نه وقتش دیرنیسن. من مرکز ناباروری یزد میرفتم.صب زود میرقتم تونوبت و تا ظهر کارم انج ...

نه اصلا نوبتش زنگ زدنی نیست .ینی برای مرکز ناباروری اینجوریه.ولی برای بیمارستان مادر چن ماه تونوبتی.ولی مرکز ناباروری هروقت بری باید صب زود اونجاباشی تانوبتت بشه